X
X

Ver Elini Aşk 2. Bölüm

15 Eylül 2017

Kaan, İstanbul'a geldiğini gizlediği dedesi Emin Ağa'ya yakalanmıştır. Emin Ağa, Kaan'ın arkadaşı Mesut'tan aldığı bilgiler ışığında eve gelmiş ve kendisini şok eden manzara ile karşılaşmıştı. Emin Ağa karşısında bir bebek ve kadın görünce ne olduğunu anlamaz... Kaan eve gelmesi ile Emin Ağa'nın anlayamadığı durumu yalanlar dünyasının içine sokar. Kaan dedesine Sue ve Ayperi'yi ailesi olarak tanıtınca olanlar olur. 

Ayperi, Kaan'ın evlilik yalanını önce reddetse de, Sue'nun düşeceği durumu düşünerek istemeye istemeye bu oyunu kabul eder. Kaan ve Sue ile zaman geçirdikçe kalbi Kaan'a karşı yumuşamaya başlar. Önceleri şehirli bir züppe olarak değerlendirdiği Kaan'ın babalık tarafını gördükçe, ona karşı bakış açısı değişmeye başlar.

Emin Ağa ise, Sue ve Ayperi hakkında öğrendikleri karşısında şaşkındır. Bütün olayların kendisinden saklanmasına çok öfkelidir. Kaan'ın gizleme nedenleri ona pek inandırıcı gelmese de, Sue'nun varlığı onu bambaşka duygular içine sokar. Sue bebek tatlılığı ile Emin Ağa'nın tüm sinirlerini gevşetmeyi başarır. Emin Ağa da yeni torunu ile zaman geçirmekten dolayı çok mutludur.

Mutsuz olan tek bir kişi vardır; o da, Kaan'ın annesi Mine... İnatla oğlunun bir köylü kızı ile evlenmesine karşı çıkmasına rağmen, Kaan'ın evli olduğunu söylediği kişinin de bir köylü kızı olması onu bayağı sinirlendirmiştir. Kaynana güdüleri, o ve Ayperi arasında çekişmeli bir durum yaratır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ver Elini Aşk dizisinin senaryosunu Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem yazmaktadır

FRAGMANLAR