X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ver Elini Aşk 10. Bölüm

Emin Ağa ile buluşan Ayperi, Kaan'a verdiği sözü tutmamamının büyük üzüntüsünü yaşıyor. Kaan'ın kendisini affetmesi için elinden geleni yapıyor. Kaan ise, sadece kızgın olduğu Ayperi'ye ufak bir ders vermek için ondan uzak duruyor. Fakat, gönlüne söz dinletemiyor. Kaan bu sefer engeller olmadan Ayperi'ye düşüncelerini açıyor. Ayperi ise, Kaan'a olan hislerine güvenip beklenen adımı bir türlü atamıyor. Babası Hayri'nin ortaya çıkması ise, atacağı adımın önünde büyük bir kaya gibi duracağa benziyor!

Hayri'nin, Emin Ağa ile olan husumeti aile içinde sıkıntılara sebep olur. Emin Ağa, Kaan ile kendi evinde gördüğü Hayri yüzünden herkesi şok eden bir karar verir. Kaan, bu durumdan dolayı dedesinden hesap sormak için geldiği konakta hiç beklemediği bir tablo ile karşılaşır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ayperi ve Kaan'a 5. Bölümde imam nikahı kıyılmıştır

FRAGMANLAR