X
X

Ver Elini Aşk 6. Bölüm

Ayperi, ablası Kiraz'ı bulmak için geldiği İstanbul'da Kaan'ın çevirdiği fırıldaklar sonucunda beklemediği olayların içine düştü. Sonunda da imam nikahı ile evlendi! Tek derdi de bu oldu! Kaan'ın verdiği ayrılma sözünü tutmaması üzerine kendi yöntemlerini aramaya koyuldu... Simten'in ittifakını dahi alan Ayperi, Kaan'ın inadını kırmaya çalıştı; fakat, Kaan, bencilce bir istek olduğunu düşünmesinden dolayı boşanmayı şiddetle kabul etmez... Zimmet yüzünden hapis yatmakla karşı karşıya olduğundan bu problem daha önceliklidir... 

Kaan, sorunlarla boğuşurken Ayperi ile olan evliliği yüzünden biraz olsun rahatlar. Sue'nun emin ellerde olduğunu görmek onu mutlu eder. Yavaş yavaş da Ayperi ile fikri değişmeye başlar. Ayperi'ye karşı hoşlanma emareleri gösteren Kaan, Fulya ile konuşmasında da evlliği kabullendiğini gösterir. Yaşam tarzı bile değişmeye başlar. Evcimen bir baba olma yolunda emin adımlarla ilerler.

Kaan, kız kardeşi Lalin, Mesut ve Oğuz ile Fulya'nın zimmetine geçirdiği paranın peşine düşerler. Bu sıkıntılı durumdan kurtulmak için yollar ararlar... Kaan ise, patronu Fulya ile yüzleşir!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Kaan'ın kankasının adı Selo'dur

FRAGMANLAR