X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ver Elini Aşk 8. Bölüm

Ayperi gerçekleri öğrendikten sonra Antep'e köyüne döner. Öğrendikleri karısında çok üzgündür; çünkü, Kaan'ın evlenmekten kaçtığı köylü kızının kendisi olduğunu öğrenir. Kaan ise, Ayeperi'nin gitmesini içerlemiştir. Onu tekrar geri döndürmek için Antep'e gider. Ayperi, karşısında kararlı Kaan'ı görüce şaşırır. Önceleri, Kaan'ın kendisini geri döndürmek için fırıldak çevirdiğini düşünür. Sonra, Kaan'ın ona karşı olan duygularındaki farklılıkları görür. Aralarında romantik yakınlaşmalar olur. Yaşadıkları bir olay ise, onları birbirine daha da bağlar!

Emin Ağa, planının ortaya çıkmasından dolayı sıkıntı içindedir. Çünkü, Ayperi'yi kendi öz torunu gibi sevmiştir ve ona oynadığı bu oyundan dolayı da üzgündür. Yapılacak tek şer kalır; o da, Ayperi'yi ailesinden istemektir. Bunun için hazırlıkları hızlandırarak Antep'e gelir. İki aile Asım Dedenin evinde isteme merasimine başlar. Son söz Ayperi'ye gelince herkes vereceği yanıtı merakla bekler!

Lalin ve Oğuz arasında ise, aşk yakınlaşmaları hızlanır. Beraber güzel zamanlar yaşarlar. Oğuz, Lalin'in mutluluğu için "30 yaşından önce yapılacaklar listesi"ni bile sorun etmemeye başlar.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Sue, Ayperi'nin öz kızıdır

FRAGMANLAR