X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ver Elini Aşk 9. Bölüm Fragmanı

Emin Ağa, torunu Kaan'a oyun oynamaya çalışırken kendisi oyuna gelir. Ayperi ve Kaan, tüm gerçekleri söyleyerek dedelerinin yanından ayrılarak yeniden İstanbul'a dönerler.

İstanbul'a döndüklerinde ise bir çok şey artık değişmiştir. Ayperi, Kaan'ı sadece patronu olarak görmeye çalışır. Kaan, Ayperi'nin bu tavrından hoşnut değildir. Eski günlerdeki gibi Kaan'ın hayatına müdahale eden bir Ayperi istenmektedir. Patron-Dadı ilişkisini bozmak isteyen Kaan, Ayperi'ye türlü oyunlar oynayacaktır. Bu oyunlar sonucunda Ayperi'nin Kaan'a olan ilgisi gün yüzüne çıkacak mı?

Ver Elini Aşk, merakla beklenen yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!  

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Asuman Dabak, Kaan'ın annesini oynamaktadır

FRAGMANLAR