X
X

Zalim İstanbul 10. Bölüm Fragmanı (Yeni Sezon)

81.895 kez izlendi • 2 Eylül 2019

Zalim İstanbul'un sezon finalinde Ceren, Nedim'in sakat halinden korktuğu için gece kollarını bağlar. Bu kendisi için aldığı bir önlemdir; fakat, Cemre'nin karar vermesine neden olur. Nedim'in düğün gecesi Cemre onunla konuşmak için odaya girer. Çok üzgündür. Bu sırada Nedim'in kollarındaki ip izlerini görür. Ceren'in yaptığını onaylayan Nedim'in gözlerine bakar ve cesurca bir karar alır. Bu kararını ona da söyler. Nedim'den olur tepkisi geldiğinde harekete geçer. Nedim'i köşkten kaçırır. Gemiye binen Cemre ve Nedim mutluluğa doğru yol alırlar...

Nedim'i kaybettiğini düşünen Agah ne yapacak?

Zalim İstanbul yeni sezonuyla Pazartesi günü saat 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

-------------------------------------------

Zalim İstanbul starts on Kanal D on Monday featuring Fikret Kuskan (Agah), Deniz Ugur (Seher), Mine Tugay (Seniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Sahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taskan (Civan), Aysen Sezerel (Neriman), Gamze Demirbilek (Nurten)!

In Zalim İstanbul’s season finale Ceren ties Nedim up at night as she is afraid. She does this as a precaution for herself but it results in a decision Cemre makes. Cemre goes to Nedim’s room on his wedding night. She sees the marks of the rope on his arms. Nedim confirms that Ceren has done it with his eyes. Cemre makes a bold decision feeling sorry for him. When Nedim says yes to her plan, she takes action. She takes Nedim away from the mansion. Cemre and Nedim embark on a happy life on a ship.

What will Agah do when he realizes he has lost Nedim?

Zalim İstanbul’s new season starts on Kanal D on Monday at 20.00!

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Seher, Agah'ın yüzüne anlaşma paralarını atmıştır

FRAGMANLAR