X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Zalim İstanbul 37. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 37. Bölüm Fragmanı yayında! Ceren, Karaçay ailesine karşı intikam yemini ediyor!

Bebeğine türlü zorluklar sonunda kavuşan Ceren için olaylar durulmamaktadır. Mutluluğa kavuştuğunu düşünen Ceren için işler onun umduğu gibi gitmez. Çünkü Agah'ın bebek için planları vardır ve Ceren ile daha fazla yüz yüze gelmek istememektedir. Ceren'i evden apar topar atan Agah bu durumun sonuçlarına katlanacaktır. Cenk ise Ceren'i korumak namına herhangi bir hamlede bulunmaz. Öfkesini bastıramayan Ceren'in bebeği de elinden gittikten sonra kaybedecek bir şeyi kalmamıştır. Agah ve Cenk için intikam yemini eder. Ceren neler yapacak?

Zalim İstanbul yeni bölümüyle 8 Haziran Pazartesi 20.15'te Kanal D'de!

------------

Zalim Istanbul Episode 37 Trailer is streaming! Ceren swears revenge on the Karacays!

Ceren has finally got hold of her baby after a series of difficulties, yet things do not go as expected for her even after she thinks she has found happiness. Because Agah has plans for the baby and he does not want to see Ceren around anymore. Agah kicks Ceren out of the house. Nevertheless, he will have to face the consequences. Moreover, Cenk, does not lift a finger to defend Ceren. Having lost her baby, Ceren is fierce and has nothing to lose. She swears revenge on Agah and Cenk. What will Ceren do?

 Zalim Istanbul returns on June 8, Monday at 8.15 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Civan, Agah'a silah doğrultmuştur

FRAGMANLAR