X
X

Zalim İstanbul 26. Bölüm Fragmanı - 2

27.582 kez izlendi • 9 Ocak 2020

Cenk'in, Nedim ile ilgili anlattıkları Karaçay Ailesini derinden etkiliyor. Agah Bey, bunca zamandır olan bitenden habersiz yaşamanın şoku ile etrafındakilerden şüphe duymaya başlıyor; özellikle de, karısı Şeniz'e karşı. Agah Bey, geçmişi deşmeye karar veriyor ve ilk iş Nedim ile konuşuyor. Saklanan başka bir sır var mı diye onu konuşturmaya çalışıyor.

Bu sırada Ceren'in eline koz olarak kullanabileceği Nedim'in ses kaydı geçiyor. Ceren, duyduklarının şaşkınlığını yaşar; çünkü kayıtta, Nedim’in babası ile yengesi Şeniz'in, Agah Beyi aldatmalarının itirafı bulunmaktadır. Ceren, duyduklarının şaşkınlığını yaşıyor. Ceren, Şeniz'i bitirmek istediğinden bu kozu ona karşı kullanacak mı? Agah Bey, köşkün üstündeki karabulut gibi duran sis perdesini kaldırmayı başarabilecek mi? Dört koldan gelen saldırılar karşısında Şeniz ne yapacak? Karaçay Ailesini nasıl bir durum bekliyor?

Zalim İstanbul yeni bölümüyle pazartesi günü saat 20.00'da Kanal D'de!

-----------

Zalim Istanbul Episode 26 Trailer – 2 is streaming! Is another secret about the past being unearthed?

The Karacay family is deeply moved by Cenk’s confession. Agah starts to suspect everyone around him, especially Seniz, after realizing he has lived with a lie for a long time. He tries to dig the past up and the first thing he does is to talk to Nedim. Agah wants to find out whether there are more secrets kept from him or not.

Meanwhile, Ceren gets Nedim’s voice record that she can use as leverage. When Ceren listens to it, she is puzzled by what she hears. She finds out Seniz has cheated on Agah with Nedim’s father. Will Ceren use the voice record as leverage? Will Agah be able to dispel the mystery that lurks in the mansion? What will Seniz do about the attacks against her? What is next for The Karacay family?

Zalim Istanbul is on Kanal D with its new episode on Monday at 20.00!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ceren, Nedim ile evlendirileceğini Şeniz'den öğrenmiştir

FRAGMANLAR