X
X

Zalim İstanbul 28. Bölüm Fragmanı - 2

45.826 kez izlendi • 24 Ocak 2020

Nedim, Şeniz'i öldürmekle suçlanır. Agah, nezarethaneye alınan Nedim ile konuşmaya gider. Ona bunu yaptıysa söylemesini rica eder. Ancak Nedim tüm sert tavrıyla Agah'ın karşısında durur.

Damla ve Cenk annelerinin ölümünden Nedim'i sorumlu tutmaktadır. Agah'a karşı cephe alırlar. Cemre ise sonuna kadar Nedim'i savunur. Nedim'in bilerek böyle bir şey yapmayacağına emindir. 

Ceren bir teklif ile Nedim'i görmeye gider. Bu görüşmenin sonunda bütün dengeler değişecektir. Zira Nedim o yokken şirketin başına geçmesi için Ceren'e vekalet verir. Agah şok geçirir.

Eline güç geçen Ceren ne yapacak?

Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

-----------

Zalim Istanbul Episode 28 Trailer – 2 is streaming! Nedim is interrogated!

Nedim is accused of killing Seniz. Agah speaks to Nedim who is in custody. He asks him to tell the truth. However, Nedim doesn’t give Agah a warm welcome.

Damla and Cenk hold Nedim responsible for their mother’s death. They stand up to Agah whereas Cemre supports Nedim. She is sure that Nedim doesn’t hurt anyone on purpose. 

Ceren goes to see Nedim and makes an offer. This meeting upsets all the balances because Nedim decides to deputize Ceren during his absence.

What will Ceren do with the power she gets?

Zalim Istanbul returns on Monday at 20.00 on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Cemre, Cenk'in kafasında şişe kırıyor

FRAGMANLAR