X
X

Zalim İstanbul 21. Bölüm Fragmanı

44,767 kez izlendi • 26 Kasım 2019

Cenk, Nedim'i Cemre'ye aşık olmakla suçlar. Fakat Nedim'in verdiği cevap herkes için tokat niteliğindedir. Cemre'ye aşık olan kişinin yatalak Nedim olduğunu söyler. Tüm konuşulanları duyan Cemre yıkılır. Cenk ise Nedim ile olan savaşında galip çıkmaya kararlıdır.

Öte yandan Ceren'in planı tıkır tıkır işlemektedir. Agah Ceren'in teklifini kabul eder.

Yaşanılan durumlardan en çok rahatsız olan kişi ise Şeniz'in ta kendisidir. Agah'ı kesin bir dille uyarır. Nedim artık düşündükleri kişi değildir. 

Amcasına ilk defa karşı duran Nedim, Agah'ı büyük bir şaşkınlığa uğratır. Küçük yeğeni ellerindekileri almak için geri dönmüştür. Karaçay köşkü için asıl zor günler bundan sonra başlayacaktır.

Zalim İstanbul yeni bölümüyle 2 Aralık Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

-----------------

Zalim İstanbul 21st Episode Trailer is streaming! Nedim and Cenk’s fight starts!

Cenk accuses Nedim of being in love with Cemre. But Nedim’s response is like a slap in the face for everyone. He says that the one who was in love with Cemre was the bedridden boy. Having heard this all, Cemre is devastated. And Cenk is determined to win this fight against Nedim.

Ceren’s plan works perfectly. Agah accepts Ceren’s offer.

Seniz is the one who is the most irritated by the incidents. She strictly warns Agah. Nedim is no longer who they think he is.  

Nedim comes against his uncle for the first time and it shocks Agah. His little nephew has come back to get back what he owns. The real hard times for the Karacay mansion is going to start soon.

Zalim İstanbul is on Kanal D with its new episode on 2 December Monday at 20.00!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Cenk İstanbul'a, Honolulu'dan gelmiştir

FRAGMANLAR