X
X

Zalim İstanbul 21. Bölüm Fragmanı - 2

28.016 kez izlendi • 29 Kasım 2019

Agah, Ceren'i tamamıyla Karaçayların hayatından çıkartabilmek için ona bir anlaşma sunar. Ceren bu anlaşmayı kabul ederse elindeki açık çeke istediği meblağı yazacaktır. Bu anlaşmanın kurallarından birisi de doğacak olan çocuğun tüm haklarından vaz geçmesidir. Ceren, hiç düşünmeden anlaşmayı imzalar. Agah, istediğini elde eder. Bu anlaşma köşkü ayağa kaldırır. Özellikle Şeniz, Agah'ın kararını şaşkınlıkla karşılar.

Agah Bey ise, bu anlaşmadaki çocuk kuralını Nedim ile konuşur. Nedim'e, tüm zorbalıklarına karşın yanında durduğu Ceren'in yüzünü gösterdiğini düşünür. Nedim, bu olaya çok kızsa da umursamaz bir tavır takınır. Şirkette ise işler daha da karışır. Nedim, şirketin başına geçmeye kararlıdır; fakat, Agah'ın her şeyi ona bırakmaya niyeti yoktur. Bu durum Nedim ile Cenk'in tekrar karşı karşıya kalmasına neden olur.

Zalim İstanbul yeni bölümüyle 2 Aralık Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

------------------------------------

Zalim Istanbul Episode 21 Trailer 2 is streaming! Ceren accepts Agah's offer!

Agah offers Ceren a settlement to keep her away from his family. If Ceren accepts the offer, she is expected to write as much money as she demands on a blank cheque. One of the rules of this settlement is that Ceren will give up her parental rights to the child that is going to be born. Ceren signs the settlement without a second thought. Agah gets what he wants finally. The settlement causes chaos in the mansion. Everyone, especially Seniz, is confused by Agah’s decision.

Agah tells Nedim about the baby rule in the settlement. He thinks he has shown Ceren’s true self to Nedim and he wants to emphasize that no matter how Nedim supports Cemre, she is not worth it. Although Nedim is mad, he pretends not to care. On the other hand, things get more and more complicated in the company. Nedim is utterly resolute in taking control of the company. However, Agah doesn’t intend to let this happen. Nedim and Cenk turn against each other again because of this.

Zalim Istanbul is on Kanal D with its new episode on 2 December Monday at 20.00!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Neriman, Damla'nın babaannesidir

FRAGMANLAR