X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Dönence 11. Bölüm

20 Eylül Çarşamba günü yayınlanan Dönence dizisinin 11. bölümde Gece, Özgür'ü bırakıp İstanbul'a dönecek mi?

Gece’nin sınava girecek olması başta ailesi olmak üzere aşkını bir türlü ilan edemeyen Özgür’ü de üzer. Gece, İstanbul'da okumakta kararlıdır. Özgür Gece'den ne kadar uzak kalmak istemese de her koşulda hayallerinin peşinden gitmesi için Gece’yi destekler. Gece ise ailesinden ve Özgür’den uzakta sınavını beklerken onu çok mutlu edecek bir sürprizle karşılaşır.

Miro, babasının karşısına çıkar ve onunla yüzleşir. Ancak kendisini kötü hisseden Miro, çareyi Gece’yle dertleşmekte bulur. Gece, Miro’yla ilgili gerçeği ilk defa öğrenir. Harun, oğlu Ata aracılığıyla Verda’ya daha çok yaklaşmanın yolunu bulmuşken bir yandan da borçlandığı Selman’la uğraşır. Cem ise Harun'un Verda'ya yaklaşmasından hiç hoşnut olmaz. Cem, Harun yüzünden Verda’yla tartışmaya girer ve bu sırada fenalaşarak hastaneye kaldırılır. Cem'e ne olacak? Verda, Cem'in hastalığını öğrenebilecek mi?

Dönence heyecan dolu yeni bölümüyle çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Gülce, Rüzgar'la kardeştir

FRAGMANLAR