X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Dönence 12. Bölüm

27 Eylül Çarşamba günü yayınlanan Dönence dizisinin 12. bölümde Cem, yaşam mücadelesi verirken ailesi perişan olur.

Cem’in fenalaşıp ameliyata alınmasıyla Olgun ailesi için zor saatler başlarken Doktor Erhan’ın verdiği iyi haberle bir umuda tutunurlar. Gece, babasının hastalığını anlatmadığı için oldukça öfkelidir. Cem'i suçlayan Gece, Özgür'le dertleşir. Harun planlarına bir yenisini daha ekleyerek Selman’la iş birliği yapar ve ondan Cem’i öldürmesini ister. Selman, Cem'i öldürecek mi? Miro, Özgür’ün Cem’in hastalığını bildiğini ve sakladığını öğrenir, bunu kendi çıkarı için kullanarak Gece’ye anlatır. Gece kalbi ve mantığı arasında kalır, her ne kadar Özgür’e aşık olsa da ona içi gitse de babasının hastalığını kendisinden gizlediği için çok kırgındır ve Özgür'e olan güveni biter. 

Gülce, okula alışmaya çalışırken arkadaşının kötülüğüyle büyük kriz geçirir. Özgür ve Rüzgar, Gülce'nin yanına gittiğinde karşılaştıkları manzara herkesi şoke eder. Gülce, çantasını bulamayınca krize girer ve okulun çatısından kendisini atmaya kalkar. Özgür'ün hamlesiyle hayatta kalan Gülce, zor anlar yaşar. Özgür, yıllar önce ailesinin yanarak öldüğü evde elektrik sigortasının arızalı olmadığını öğrenir. Harun'un duruma müdahale etmesiyle olay bambaşka yerlere gider ve Rüzgar'ın ailesinin ölümüne neden olduğu iddiası bomba etkisi yaratır. 

Dönence heyecan dolu yeni bölümüyle çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Dönence dizisinin yapımcısı Ali Cengiz Deveci'dir

FRAGMANLAR