X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Dönence 9. Bölüm

5 Eylül Salı günü yayınlanan Dönence dizisinin 9. bölümde Gece, en zor anında yanında olan Özgür'e sığınıyor. 

Gece'nin kötü bir abla olduğunu söyleyen kalabalık Gülce'yi ürkütür. Gece, kardeşinin ve kendisinin bu duruma düşmesine anlam veremez. Özgür, kalabalığı dağıtmaya çalışırken Gece'yi koruyan Gülce, ablasının zor durumda olduğunu anlar. Gece, bu suçlamalardan nasıl kurtulacak? Sosyal medyada videoları yayınlanan Gece ve Gülce bu sorunla baş etmeye çalışırken Özgür ve arkadaşları ise bir plan yaparak gerçekleri ortaya çıkarmak adına adım atarlar. Fakat bu iş düşündükleri kadar kolay olmayacaktır.

Özgür ve arkadaşları, Gece'yi aklamak için bir plan yaparak gerçekleri ortaya çıkarmak adına asıl videoyu ele geçirirler fakat bu iş düşündükleri kadar kolay olmayacak ve bir engele takılacaktır. O anlar Özgür'e tehlikeli anlar yaşatır. Harun planlarına bir yenisini daha ekleyerek aileyi en can alıcı yerlerinden vurur, Gülce sosyal hizmetler tarafından götürülmenin eşiğine gelirken aile bu durumu nasıl atlatacaktır?

Özgür'ün, Gece hakkında gerçekleri ortaya çıkarmak adına asıl videoyu ele geçirmesi derin bir nefes aldırır. Gece, Gülce için Özgür'ün bahçesinde açık hava sinemasının keyfini yaşarken Özgür, gerçek videoyu internete yükler. Ancak Miro'nun eve gizlice girip görüntünün olduğu belleği çalması tüm sevinçlerini yerle bir eder. 

Dönence yeni bölümüyle çarşamba akşamı 20.00'de Kanal D'de!

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Özgür, Rüzgar'ın abisidir

FRAGMANLAR