X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Dönence 4. Bölüm

25 Temmuz Salı günü yayınlanan Dönence dizisinin 4. bölümde Gece, Özgür'ün kendisi için ne düşündüğünü sorgularken Özgür, Gece'ye olan aşkını itiraf edecek mi?

Alican’la görüşemediği için umutsuzluğa kapılan Gülce’yi bu karmaşık duygularından çıkaracak olan Gece bir plan yapar. Gülce'den özür dileyen Gece, kardeşiyle arasındaki bağı güçlendirebilecek mi? Gece'nin çabalarıyla Alican, Gülce'yle buluşmayı kabul eder ve Alican ve Gülce bir araya gelir. Gülce'nin heyecanı Alican'ı görünce daha da artar. Gülce ve Alican'ın ilk buluşmasında neler olacak?

Gece’nin babasından sakladığı sır ikilinin arasına duvarlar örmesine neden olur. Gece, yaşanan bu durumu düzeltmek için Özgür ve Rüzgar'ı da davet ettiği bir yemek organize eder ve herkesi yıkan bir gelişme yaşanır. Cem'in aniden bayılması herkesin panik olmasına neden olur. Gece'nin Gülce'yle spor kulübünde tartıştığını öğrenen Verda, Gece'yi hemen yanına çağırır. Gece, hiç beklemediği bir çıkışla karşı karşıya gelir. Verda, Alican konusunda Gece'nin üzerinde gider ve Gece'nin Gülce'den uzak durmasını söyler. Gece, tartışmanın içinde daha önemli şeyler de öğrenir ve evi terk eder.

Harun, Özgür'e gelen haciz borcunu öder ve Özgür'ün teknesini geri aldığını söyler. Özgür, gururunu hiçe sayamaz ve Harun'a borcunu ödemek için Serkan'ın baskı kurduğu kaçakçılık işini yapmaya karar verir. Özgür, büyük bir çıkmaza girecektir. 

Özgür, Gece'nin yanında Miro'yu görmeye dayanamaz ve Gece'ye aşık olduğunu anlar. Gece ise Cem'in Özgür'le kendisi hakkında plan yaptığını öğrenince hesabını sorar. Özgür, Gece'den uzak durması gerektiğini düşünür. Gece'nin hırçın çıkışlarıyla ikili arasında tansiyon iyice yükselir. Gece, Özgür'den nefret ettiğini gözyaşları içinde haykırır. 

Dönence, yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Verda, Cem'in annesidir

FRAGMANLAR