X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Dönence 5. Bölüm

1 Ağustos Salı günü yayınlanan Dönence dizisinin 5. bölümde Gece'nin Özgür'den hoşlandığını itiraf etmesinin ardından Özgür'den de aşk itirafı geliyor!

Gece, Özgür'le tartışmasının üzerine Miro'nun gelişiyle öfkesini bastıramaz. Özgür'ün de adı geçince Gece'nin gözü döner ve Miro'ya tokadı yapıştırır. Miro'yu hayatından çıkarmakta kararlı olan Gece, Miro'yu kovar. Gece ise Özgür'e Miro'yla ayrıldıklarını söyler ve Özgür çok şaşırır. Özgür, Miro'nun kendisine zarar vermesini engellemek için Miro'nun açığını bulmaya çalışır. Özgür'den haber alamayan Sera ve Gece, endişelenmeye başlar. Miro'nun Ceren'e çarptığı motosikletini görür. Özgür, motosikletin peşine düşer ve Miro'yu alt etmek için harekete geçer. Miro'nun Ceren'e çarptığını ortaya çıkaran Özgür, Miro'yla yüzleşir.

Gece, Özgür'ün ortadan kaybolmasıyla büyük endişe duyarken bir yandan da Miro'nun baskısı altında kalır. Rüzgar'ı teselli etmeye çalışan Gece, Miro'ya olan öfkesine hakim olamaz ve Miro'yu kendisinden uzaklaştırmak ister. Miro, Gece'yi zorla kulüpten çıkarmaya çalışınca Gece Özgür'den hoşlandığını Miro'nun yüzüne haykırır.

Fikret'in Özgür'ü arayıp balıkları teslim etmesi gerektiğini söyleyince Miro yapılan kaçakçılığı öğrenir. Özgür'ün başı belaya girecektir. Cem'in hastalığının ilerlemesiyle ameliyat olması kaçınılmaz olur. Ancak ailesinin bu durumdan haberi yoktur. Cem'in yakın arkadaşı olan doktoru, ailesiyle bu durumu paylaşması gerektiğini söylese de Cem, bunu kabul etmek istemez. Verda, Cem'in önemli bir ameliyat olacağını öğrenebilecek mi?

Özgür'ü ihbar etmekle tehdit eden Miro, dediğini yapar ve sahil güvenliğe ihbarda bulunur. Özgür, tam olarak ne yaptığını bilmese de büyük bir belanın içine düşer ve Miro'nun ihbarıyla sahil güvenliğe yakalanır. Özgür şimdi ne yapacak?

Dönence, yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Gülce karakterini Ülkü Hilal Çiftçi oynamaktadır

FRAGMANLAR