X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Dönence 7. Bölüm

22 Ağustos Salı günü yayınlanan Dönence dizisinin 7. bölümde Özgür, Gece'ye karşı dürüst olmaya karar verince karşında Cem'i bulur. 

Cem, veda videosuyla Gülce'yi derinden yaralar. Cem, Gülce'yi ne kadar sevdiğini ve kendisi için ne kadar önemli olduğunu anlatır. Babasının kendisine veda ettiği video kaydını izleyen Gülce bir ipucu yakalayarak onun yanına gitmeye karar verir. Gülce ve Rüzgar'ın evden çıkıp kaybolmasıyla büyük panik yaşanır. Özgür, Rüzgar'ın başına bir şey gelmesinden son derece korkar. Gece ise hemen Özgür'ün yanına koşar. Özgür ve Gece, kardeşlerini bulmaya çalışırken kabus anlar yaşar. Miro, kaçmaya hazırlanırken Gülce ve Rüzgar'ı görünce kararını değiştirir. Gülce ve Rüzgar'ı eve getiren Miro, herkesi şaşırtır. 

Miro, kaçmak için çırpınırken yaptığı kazanın bedelini tutuklanarak öder ve babası ile ilgili acı gerçekle yüzleşir. Miro'nun Ceren'in hayatını karartması ve bu kazayı gizlemesi herkesi şoke eder. Miro, Ceren'e vurduğunu itiraf edecekken serbest bırakıldığını öğrenir. Gece, Miro'nun serbest kaldığını duyunca şoke olur. Peki Miro nasıl serbest kaldı? Miro, serbest kalırken Gece'ye kendisini ihbar edenin Özgür olduğunu söyler. Gece de Özgür'ün neden Miro'yu şikayet ettiğini sorar. Özgür'ün arkasından iş çevirmesiyle suçlayan Gece, Özgür'ün hayal kırıklığı olduğunu söyleyince Özgür'ü derinden sarsar. 

Cem, Özgür'e verdiği sırla ailesinin gerçeği öğrenmemesini ister. Özgür ise Gece'ye karşı dürüst olmadığı için kendisini suçlu hisseder. Özgür, bir karar verir ve Gece'ye babasının hasta olduğunu itiraf etmek ister. Ancak bu sırada Özgür karşısında Cem'i görünce susup kalır. Özgür, Gece'ye Cem'in hasta olduğunu itiraf edebilecek mi?

Dönence, yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Verda, Gece için taşınmaya karar verir

FRAGMANLAR