X
X

İnsanlık Suçu final bölümünde Cemal ve Suna'ya şok eden engel!

19.05.2018 Cumartesi 10:26 (Güncellendi: 30.05.2018 - 09:50)

İnsanlık Suçu 19 Mayıs cumartesi yayınlanan final bölümünde Cemal ve Suna aşkı bir kez daha aile engeline takılıyor ancak bu kez durum çok daha farklı!

İnsanlık Suçu 8. Bölümde, beklenmedik gelişmeler peş peşe yaşanıyor. Cemal ve Suna aşkının önündeki engeller tam kalktı derken yeni bir sorun daha çıkıyor. Cemal'in Suna'yla birlikte olmasını kabullenemeyen Gökhan boş durmuyor. İntikam almak çin fırsat kollayan Gökhan, elindeki bütün kozları kullanmaya başlıyor. Ne yaparsa yapsın onları ayırmayı başaramayan Gökhan en etkili planını ise en sona saklıyor. 

Suna'yı Cemal'e zarar vermekle tehdit eden Gökhan, onu evlenmeye zorluyor. Bir anda içinde bulunduğu durumun şokuyla ne yaşadığını anlayamayan Suna ise çaresiz kalıyor. Bunca olan şeyden sonra Cemal'e artık zarar gelmesini istemeyen Suna, Gökhan'la evlenmeyi kabul etmek zorunda kalıyor. Gökhan ise zaferini ilan ediyor. Tüm bu olanlardan habersiz Cemal ise tüm ailenin karşısına çıkarak Suna'yla birbirlerini sevdiklerini ilan ediyor. Bu sözler karşısında hem babaannesi hem de amcası Sami tarafından tepki alan Cemal, geri adım atmıyor.

Bu birlikteliğe şiddetle karşı çıkan Sami, Suna'ya fikrini sormak istiyor. Suna ise Gökhan'la evlendiklerini açıklıyor. Cemal, bu evliliğe inanmıyor ve Gökhan'ın bir oyunu olduğunu anlıyor. Sami ve Cemal, ilk defa çok sert şekilde karşı karşıya geliyor...

 

İNSANLIK SUÇU VİDEOLARI