X
X

İsimsizler 5. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

17.04.2017 Pazartesi 11:17 (Güncellendi: 25.12.2017 - 11:58)

İsimsizler 17 Nisan Pazartesi yayınlanan 4. Bölüm'de Fatih'e doğrultulan silah ateş alıyor! Fatih'i kim, neden öldürmek istiyor? Fatih'in geçmişinde merak uyandıran ne var? Yeni bölümde neler oldu? İsimsizler 5.Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

İsimsizler yeni bölümde, ekibin Sinan hakkındaki şüpheleri doğrulanıyor mu? Önceki bölümde canlı bomba girişiminde bulunan Mahmut'un evinde arama yapılmıştı. Yapılan aramalar sırasında Terörle Mücadele Polisi Ahmet evde bir takım delillere ulaşmıştı. Bu delillerin ortaya çıkmasıyla büyük bir korku ve panik yaşayan Sinan ise yolun sonuna geldiğini düşünmeye başlamıştı. Ekip, Sinan'ın hain olduğunu düşünüyordu ancak ellerinde henüz bunu kanıtlayabilecekleri bir belge yoktu. Sinan'ı yakın markaja alan ekip, onunla ilgili bilgilere ulaşabilecek mi? Ahmet'in Fatih'e anlattıklarından sonra neler olacak? Sinan, ekibin ondan şüphelendiğini anlayarak, yeni bir yol mu izleyecek?

İsimsizler'de bu hafta yeni Cumhuriyet Savcısı Zeki Öztan da hikayeye dahil oluyor. Zeki Öztan, İstanbul Hukuk Fakültesi’ni bitirmiş, Balıkesir Bigadiç, İzmir Ödemiş ve Ankara’da görev yaptıktan sonra Virankaya’ya tayini çıkan bir Cumhuriyet Savcısıdır. Fatih ve yeni savcı arasında neler olacak? Yeni savcı, bağımsızlığı konusunda neden şüphe çekti?

Öte yandan Sawer, art arda yaşadıkları bütün başarısızlıkların sorumlusu olarak Fatih’i görmektedir ve onu öldürtme kararı alır. Namlunun ucunda olan Fatih, vurulacak mı? 

İsimsizler 5.Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?

İsimsizler yayınlanan son bölmüün ardından 5.Bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmayacağı ise merak konusu? İsimsizler 5.Bölüm'de neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sayfamızda olacak... Takipte Kalın...

İSIMSIZLER VİDEOLARI