X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

3. Bölüm - Mehmet Ali, iz bırakmak adına ilk adımı atıyor!

İyi Aile Babası 3. Bölümde Ayfer'in okulda dans manyaklığı hastalığına müdahale eden Mehmet Ali herkese iz bırakacak bir gurur yaşıyor!

Ayfer, Pamuk Ailesi'nin de bulunduğu okuma yarışmasında kendisini durduramıyor ve dans etmeye başlıyor. Bu durumu fark eden Mehmet Ali, Ayfer'in de babası gibi dans manyaklığı hastalığını yaşadığını anlıyor. Ayfer'e müdahale ederek tedavi etmeye çalıştığı için herkesin gönlünü kazanıyor. Vedat hocayı arayan Mehmet Ali dans manyaklığı hastalığının tedavisini bulmak için tekrar kararlı olduğunu haber veriyor. Mehmet Ali böylece aradığı iz bırakma çalışmaları için kolları sıvıyor.

İyi Aile Babası yeni bölümüyle perşembe saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR