X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İyi Aile Babası'nın Aslı'sı Şebnem Bozoklu ile keyifli röportaj!

Set Ekstra’nın Cumartesi günü yayınlanana yeni bölümünde; Kanal D’nin yeni dizisi İyi Aile Babası’nın başrol oyuncularından Şebnem Bozoklu ile keyifli bir röportaj ekrana geldi.

Sunuculuğunu Tülay Demir Oktay’ın üstlendiği program Set Ekstra’nın konuğu olan Çağlar Çorumlu samimi açıklamalarda bulundu. Kanal D'de ekrana gelen yeni dizisi İyi Aile Babası ve özel hayatıyla ilgili keyifli bir röportaj veren ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, dizide canlandırdığı Aslı karakterini anlattı.  

İyi Aile Babası'nın Aslı'sının kayınvalidesi ile arasının nasıl olduğunu anlatan başarılı oyuncu Şebnem Bozoklu gerçek hayatta nasıl bir gelin olduğunu da anlattı. 

Şebnem Bozoklu, "Gerçek hayatta dizideki gibi bir kayınvalidesi olsaydı ne olurdu?" sorusunu ise tüm samimiyetle yanıtladı.

İyi Aile Babası dizisindeki Aslı ile gerçek hayattaki Şebnem arasında benzerlikleri ve farklılıkları anlatan Bozoklu "Tüm kadınların Aslı'yı gördüğü zaman kendinden bir şeyler bulmasını hedefledim" dedi.

Ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu röportajın sonunda İyi Aile Babası izleyicilerini önümüzdeki bölümlerde neler beklediğini dair bilgiler verdi.

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR