X
X

İyi Aile Babası Rap Klip

6,469 kez izlendi • 9 Kasım 2020

Kanal D’nin yapımını Süreç Film’in üstlendiği yeni dizisi “İyi Aile Babası”nın başrol oyuncuları Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu, dizinin müziğini seslendirmek için stüdyoya girdi.

Kanal D'nin yeni dizisi "İyi Aile Babası"nın başrol oyuncuları Çağlar Çorumlu ile Şebnem Bozoklu dizinin dikkat çeken rap tarzı şarkısını eğlenerek stüdyoda seslendirdi. Rap şarkının sözlerinin Özlem Akgüneş müziğinin ise Batuhan Fırat’a ait olduğu parçaya stüdyo ortamında klip çekildi.

Çağlar Çorumlu ile Şebnem Bozoklu’nun rap tarzı şarkıyı söylerken kaydedilen keyifli anlardan oluşan klip, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

"İyi Aile Babası" dizisinin konusu; Anadolu Yakası’nda özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali (Çağlar Çorumlu), karısını ve çocuklarını çok seven, fedakar bir aile babasıdır. Aynı zamanda alt kat komşuları olan annesine de çok düşkündür. Bu yüzden sürekli karısı ile annesi arasında kalıp, ikisi arasında zorlu bir arabuluculuk görevi üstlenmektedir.

Yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı, senaryosunu Tayfun Güneyer’in yazdığı projenin oyuncu kadrosunda; Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar, Bahar Süer, Berke Üsdiken, Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar, Beste Bereket ve Rukan Demir rol alıyor.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR