X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Mehmed Bir Cihan Fatihi Final Bölümünde Neler Olacak?

En büyük hayali Konstantiniyye'yi fethetmek olan Mehmed, bunu gerçekleştirebilmek için sarayın gizli kapıları ardında güvendiği paşalarla birlikte planlar yapar. Mega Dük Notaras'ın kızı olan Eleni'nin de Osmanlı Devleti'ne gelişi, Mehmed'in Konstantiniyye'nin gizli yerlerini de öğrenmesine sebep olur. Lakin bbu zorlu yolculuk, Mehmed için de kolay olmayacaktır. Daha önce yirmi sekiz kez denenmesine rağmen fethedilemeyen Konstantiniyye için hiç yapılmamış bir hazırlık sürecindedir.

Öte yandan Bizans İmparatoru Konstantinos da karşı hamleye kalkışır. Şehzade Orhan'ı, Mehemd'e karşı kullanırken, Karamanoğulları ile de iş birliği yapar. Osmanlı Devleti, iç işlerindeki problemleri çözmeye çalışırken, Konstantiniyye için de hareket zamanıdır.

Mehmed Bir Cihan Fatihi, heyecan dolu yeni bölümüyle salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Çetin Tekindor, Çandarlı Halil Paşa rolünü canlandırmaktadır

FRAGMANLAR