Skip to main content
 
Yolculuk başladı! 09 Ekim

Yolculuk başladı!

Kenan İmirzalıoğlu'nun, Fatih Sultan Mehmed'i canlandıracağı Mehmed Bir Cihan Fatihi büyük merak uyandırmaya devam ediyor!

Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin teaserı yayınlandı! 14 Şubat

Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin teaserı yayınlandı!

Yapımcılığını O3 Medya, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği, başrolünde Kenan İmirzalıoğlu’nun yer aldığı Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin merakla beklenen teaserı önceki akşam seyircisi ile buluştu.

Mehmed Bir Cihan Fatihi’nden yeni tanıtım! 22 Şubat

Mehmed Bir Cihan Fatihi’nden yeni tanıtım!

20 Mart Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan "Mehmed Bir Cihan Fatihi"nin yeni tanıtımı yayınlandı!

Rüya kadro geliyor! 27 Şubat

Rüya kadro geliyor!

20 Mart Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi, konusu kadar güçlü oyuncu kadrosu ile de adından söz ettirecek.

Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin afişi yayınlandı! 02 Mart

Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin afişi yayınlandı!

Kanal D’nin, başrolünde Kenan İmirzalioğlu’nun yer aldığı yılın en çok konuşulacak projesi; Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin merakla beklenen afişi yayınlandı. Yapımcılığı O3 Medya , yönetmenliği Cevdet Mercan’a ait olan; İstanbul’un fethi ile bir devri kapatıp bir devri açan Fatih Sultan Mehmed’in hayatından esinlenerek ekrana aktarılacak Mehmed Bir Cihan Fatihi, geçtiğimiz gün yayınlanan kadrosuyla da büyük ses getirdi.

Büyük proje, büyük prodüksiyon! 06 Mart

Büyük proje, büyük prodüksiyon!

2018’in büyük bir ilgiyle beklenen projesi Mehmed Bir Cihan Fatihi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Fatih Sultan Mehmed’in hayatından esinlenilerek aktarılacak olan Mehmed Bir Cihan Fatihi, hikâyesi ile olduğu kadar ekrana yansıyacak dünyasıyla da merak konusu.

Gürkan Uygun, Delibaş karakteri ile Mehmed Bir Cihan Fatihi kadrosunda! 07 Mart

Gürkan Uygun, Delibaş karakteri ile Mehmed Bir Cihan Fatihi kadrosunda!

Kanal D’nin başrolünü Kenan İmirzalıoğlu’nun üstlendiği, 20 Mart Salı akşamı saat 20.00'de izleyicisi ile buluşacak olan dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin adından çokça söz ettiren oyuncu kadrosunda Gürkan Uygun da var.

Sedef Avcı, Mehmed Bir Cihan Fatihi’nde Leyla Hatun’a hayat verecek! 11 Mart

Sedef Avcı, Mehmed Bir Cihan Fatihi’nde Leyla Hatun’a hayat verecek!

2018’in büyük bir ilgiyle beklenen projesi Mehmed Bir Cihan Fatihi, 20 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranında izleyici ile buluşacak. Fatih Sultan Mehmed’in hayatından esinlenilerek aktarılacak olan Mehmed Bir Cihan Fatihi’ndeki karakterler şimdiden büyük merak uyandırdı.

İsmail Demirci, Şehzade Orhan rolü ile Mehmed Bir Cihan Fatihi’nde! 12 Mart

İsmail Demirci, Şehzade Orhan rolü ile Mehmed Bir Cihan Fatihi’nde!

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği 2018’in en iddialı projesi Mehmed Bir Cihan Fatihi, 20 Mart Salı akşamı izleyicisi ile buluşacak. Başrolünde Kenan İmirzalıoğlu’nun yer aldığı proje hikâyesi ile olduğu kadar oyuncu kadrosu ile de büyük merak uyandırdı.

Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin paşaları! 13 Mart

Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin paşaları!

Kanal D’nin yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği 2018’in en iddialı projesi Mehmed Bir Cihan Fatihi, 20 Mart Salı akşamı izleyici karşısına çıkacak. Osmanlı tarihinin en önemli padişahlarından biri olan, Fatih Sultan Mehmed’in hayatından esinlenerek ekrana aktarılacak olan Mehmed Bir Cihan Fatihi’nde, dönemin önemli devlet adamları da izleyici ile buluşacak.

Leyla Tanlar ve Mert Yazıcıoğlu, Mehmed Bir Cihan Fatihi’nde! 14 Mart

Leyla Tanlar ve Mert Yazıcıoğlu, Mehmed Bir Cihan Fatihi’nde!

Kanal D’nin, 20 Mart Salı akşamı seyirci karşısına çıkacak 2018’in en iddialı projesi Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin kadrosunda genç oyuncular Leyla Tanlar ve Mert Yazıcıoğlu da yer alıyor. Tanlar, Çandarlı Halil Paşa’nın küçük kızı Esleme’yi, Yazıcıoğlu ise bir yeniçeri askeri olan Korkut’u canlandıracak.

Ertan Saban, Bizans İmparatoru Konstantinos oldu! 16 Mart

Ertan Saban, Bizans İmparatoru Konstantinos oldu!

Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği 2018’in en iddialı projesi Mehmed Bir Cihan Fatihi, salı akşamı Kanal D’de ekran hayatına başlayacak. Başrolünde Kenan İmirzalıoğlu’nun yer aldığı Mehmed Bir Cihan Fatihi, hem oyuncu kadrosuyla hem de prodüksiyonuyla büyük beğeni topladı.