X
X

Mehmed Bir Cihan Fatihi’nden yeni tanıtım!

22.02.2018 Perşembe 09:47 (Güncellendi: 14.05.2018 - 12:08)

20 Mart Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan "Mehmed Bir Cihan Fatihi"nin yeni tanıtımı yayınlandı!

Geçtiğimiz hafta seyirci karşısına çıkan ilk teaser ile büyük beğeni toplayan "Mehmed Bir Cihan Fatihi" sosyal medyada da adından çokça söz ettirdi. Savaş meydanındaki Sultan Mehmed Han’ın görüntüleri ile birlikte zırhını giydiği sahnedeki sözleri herkesi derinden etkilemişti;

"O şehri alamaz dediler...

Ben bu saatten sonra ya hakkımı alırım ya başımı veririm.

Beni seven arkamdan gelsin!"

Sultan Mehmed Han – Çandarlı Halil Paşa ile karşı karşıya!

Konstantiniyye’nin İslam toprağı için paslı bir çivi, o şehrin fethinin en büyük müjde olduğunu söyleyen Sultan Mehmed Han ile bu hayalin boş olduğunu düşünen Çandarlı Halil Paşa’nın karşı karşıya geldi sahne geceye damgasını vurdu.

Çandarlı Halil Paşa: Çetin Tekindor!

Başrolünü Kenan İmirzalıoğlu’nun üstlendiği "Mehmed Bir Cihan Fatihi"nde, Çetin Tekindor Devlet-i Aliyye’nin en önemli isimlerinden Çandarlı Halil Paşa’yı canlandıracak. Usta oyuncu yılın merakla beklenen projesinde vezir-i azam olarak izleyici karşısına çıkacak.

Mehmed Bir Cihan Fatihi Fragmanı

Güçlü oyuncu kadrosu ile adını tarihe sayfalarına altın harflerle yazdırmış bir padişahın zafere giden yol üzerinde yaşadıklarının anlatılacağı "Mehmed Bir Cihan Fatihi" 20 Mart Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D’de!

MEHMED BIR CIHAN FATIHI VİDEOLARI