X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

O Kız 19. Bölüm Fragmanı

O Kız 19. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Zeynep, annesinin Melek olduğunu öğrenecek mi? Hemen izle! O Kız'ın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı! O Kız 25 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak? O Kız 19. Bölüm tanıtımı heyecan uyandırdı. O Kız yeni bölümde Kadir, Melek'le bir araya gelince kıyamet kopuyor!

Melek, Kadir'e Zeynep'e daha yakın olmak için iyi davranır. Kadir, Melek'le görüştüğünü söyleyince evde kıyamet kopar. Zeynep ve Melek bir araya gelir. Peki, Sitare bu duruma ne diyecek?

O Kız yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR