X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

O Kız 19. Bölüm Fragmanı - 2

O Kız 19. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Kadir ailesinden vazgeçti! Hemen izle! O Kız'ın yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı! O Kız 25 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak? O Kız 19. Bölüm 2. tanıtımı heyecan uyandırdı. O Kız yeni bölümde Kadir, Melek için tüm ailesini karşısına alıyor!

Melek tarafından kandırılan Kadir oyuna gelir. Meleğin kendisini gerçekten sevdiğini düşünen Kadir, Melek için ailesini karşısına alır. Öte yandan Doruk ile Ozan arasında git gel yaşayan Zeynep Ozan'a doğru yaklaşmaya başlar. Doruk ise Zeynep'ten umduğunu bulamayınca Melek'e doğru döner.

O Kız yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR