X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

O Kız 20. Bölüm Fragmanı

O Kız 20. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Ozan'ın sürprizi ne olacak? Hemen izle! O Kız'ın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı! O Kız 1 Şubat Çarşamba günü yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak? O Kız 20. Bölüm tanıtımı heyecan uyandırdı. O Kız yeni bölümde Melek ve Doruk'u gören Kadir'in hayalleri yıkılıyor!

Melek ve Doruk'u öpüşürken gören Kadir adeta yıkılmıştır. Tüm umutları birden uçup gider. Ozan ise Zeynep'i elde etmenin peşindedir. Zeynep'in gönlünü çalabilmek için bir planı vardır. 

O Kız yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR