X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

O Kız 20. Bölüm Fragmanı - 2

O Kız 20. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Ozan'la Zeynep evleniyor! Hemen izle! O Kız'ın yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı! O Kız 1 Şubat Çarşamba günü yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak? O Kız 20. Bölüm 2. fragmanı heyecan uyandırdı. O Kız yeni bölümde Zeynep'in kararı sonrası Doruk çılgına dönüyor!

 Ozan hiç beklenmedik bir şekilde Zeynep'e evlenme teklifi ediyor. Zeynep ise herkesi şaşırtarak Ozan'ın teklifini kabul ediyor. Ozan ve Zeynep arasında yüzükler yakılıp söz kesilince Doruk adeta deliye dönüyor. Kadir ise Melek ile Doruk'u yakınlaşırken görünce yıkılıyor ve teselliyi Sitare'nin kollarında arıyor.

O Kız yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR