X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

O Kız 21. Bölüm Fragmanı

O Kız 21. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Kadir, Zeynep'e gerçekleri söylüyor! Hemen izle! O Kız'ın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı! O Kız 8 Şubat Çarşamba günü yayınlanacak bölümünde neler olacak? O Kız 21. Bölüm tanıtımı heyecan uyandırdı. O Kız yeni bölümde Zeynep, babası Kadir'in söyledikleri karşısında büyük şok yaşıyor!

Sitare, kendisini kurtarmak için bir hamle yapıyor. Kadir'i, kullanarak Zeynep'i şoke eden haberi vermesini sağlıyor. Kadir, Zeynep ile Melek'i karşı karşıya getirerek tüm gerçekleri açıklıyor!

O Kız yeni bölümleriyle çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR