X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Şarkılar Bizi Söyler 71. Bölüm - Türk Sanat Müziği Şarkıları

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları Türk sanat müziğinin değerli sesleri Zekai Tunca, Yıldırım Bekçi, Umut Akyürek ve Ayşen Birgör oldu.

Programın ilk dakikalarında Türk sanat müziğinin usta ismi Zekai Tunca “Git Gidebilirsen”, “İmkansız” gibi eskimeyen klasiklerini yorumladı. Yıldırım Bekçi “Dertleri Zevk Edindim” şarkısındaki benzersiz performansıyla, Umut Akyürek “Yıldızlı Semalar” eserindeki güçlü yorumuyla kulakların pasını sildi. Ayşen Birgör ise bu eşsiz bölümde “Artık Bu Solan Bahçede Bülbüllere Yer Yok” gibi sevilen eserleri yorumladı. 6 Şubat depreminin unutulmadığı ve birbirinden değerli konukların ağırlandığı Şarkılar Bizi Söyler’de eşsiz eserler hep birlikte söylenecek, benzersiz bir gece daha yaşandı.

Şarkılar Bizi Söyler 71’inci bölümü ile 8 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR