X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Şarkılar Bizi Söyler 75. Bölüm - Fatih Erkoç Şarkıları

Sevilen sanatçı Sinan Erkoç abisi Fatih Erkoç’a yorumladığı bir şarkıda sürpriz yaptı ve Şarkılar Bizi Söyler stüdyosu unutulmayacak anlara sahne oldu. Ardından sahne Sinan Erkoç’un olacak ve Oyna Da Oyna, Havam Yerinde gibi eğlenceli şarkılarıyla stüdyoda keyifli anlar yaşattı. Müzik ziyafetinde, Fatih Erkoç ve kardeşi Sinan Erkoç’un unutulmayacak düetleri ile muhteşem bir geceye imza attı.

Genç müzisyen Merve Uyanık ise Yıldız Tilbe ve Oğuzhan Koç’un sevilen eserleri ile yaptığı potpuriyle sahnede yerini aldı ve başarılı yorumlarıyla herkesi kendine hayran bıraktı. Keyifli sohbetlerinin süsleyeceği şarkılar hep birlikte söylendi, eşsiz performanslarla Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda müzik ziyafeti yaşandı. 

Şarkılar Bizi Söyler 75’inci bölümü ile 13 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR