X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Şarkılar Bizi Söyler 79. Bölüm - Diva Bir Gece

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler, yeni bölümü ile ekrana geldi. Bu bölümde müziğin divası Bülent Ersoy konuk oldu ve eşsiz yorumlarıyla muhteşem bir müzik ziyafetine imza attı. Bülent Ersoy için özel hazırlanan “Diva Bir Gece” konsepti sürprizlerle dolu oldu.

Usta sanatçı Bülent Ersoy “Elveda Gençliğim” eseriyle sahneye çıkarak, performansıyla herkesi mest etti. Programın ilerleyen dakikalarında Bülent Ersoy ile Sibel Can “Çabuk Olalım Aşkım”, “Severek Ayrılalım” gibi sevilen şarkılarda düet yaparken, Hüsnü Şenlendirici klarnetiyle, Hakan Altun da ud performansıyla şarkılara eşlik etti. Benzersiz müzik şöleninde, “Senede Bir Gün”, “Nasıl Geçti Habersiz” gibi eşsiz eserler sevilen sesler tarafından yorumlandı, Şarkılar Bizi Söyler’de adeta Türk sanat müziği rüzgârı esti.

Geceye renk katan bir diğer isim hem keman performansı hem de sesiyle herkesi kendine hayran bırakan 12 yaşındaki Hüseyin Kalmış oldu. Minik müzisyen “Ömrümüzün Son Demi” eserini yorumlarken, kemanıyla da unutulmayacak bir performansa imza attı.

Hikâyelerin süsleyeceği şarkılar hep birlikte söylenerek unutulmayacak performanslarla Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda müzik ziyafeti yaşandı. 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR