X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Şarkılar Bizi Söyler 69. Bölüm - 6 Şubat Depremi Anısına

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları Hataylı başarılı oyuncu, yorumcu Uğur Aslan, Antakya Medeniyetler Korosu, İskenderunlu sanatçı, Türk müziğinin güçlü sesi Kalben, ve Antakyalı usta yönetmen, oyuncu Hamdi Alkan oldu.

6 Şubat’ta yaşanan iki büyük deprem felaketinin ardından, cumartesi gecesi ilk kez izleyiciyle buluşan Şarkılar Bizi Söyler, unutulmayacak bir bölümle ekrana geldi. Programın ilk dakikalarında sahne, depremzede olan Antakya Medeniyetler Korosu’nun oldu. Depremde 7 üyesini kaybeden Antakya Medeniyetler Korosu’nun “Yara Bere” şarkısındaki hüzün dolu performansı herkesi gözyaşlarına boğdu. Ardından sahne depremde yakınlarını kaybeden Hataylı oyuncu ve yorumcu Uğur Aslan’ın oldu ve “Gurbette Ömrüm Geçecek” eserini yorumlarken stüdyoda duygusal anlar yaşandı. Hamdi Alkan, yakın zamanda hayatını kaybeden annesi için yazdığı veda sözleri ile, Kalben ise “Yara” şarkısındaki güçlü yorumuyla izleyenlerin yüreğine dokundu. Büyük acının kalplerde hissedildiği bu bölümde, unutulmayacak performanslara imza atıldı.

Birbirinden değerli konukların ağırlandığı, hüznün ve umudun bir arada olduğu Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda, şarkılar hep birlikte söylenerek, unutulmaz bir gece yaşandı.

Şarkılar Bizi Söyler 69’uncu bölümü ile 25 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR