X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Şarkılar Bizi Söyler 81. Bölüm - YILBAŞI ÖZEL

Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Özel programının konukları Ümit Besen, Kibariye, Uğur Aslan, Kutsi, Eypio, Suzan Kardeş, Berdan Mardini, Buzuki Orhan ve Göknur ile Mustafa Taş oldu.

Dans, Müzik, Eğlence “Şarkılar Bizi Söyler”de!

Usta sanatçı Ümit Besen piyanosuyla sahnede olacak ve “Sen Ağlama” gibi unutulmaz şarkılarla muhteşem bir müzik şölenine imza attı. Kibariye dillerden düşmeyen şarkısı “Lafı Mı Olur”u söylerken, Uğur Aslan “Yaktın Yandırdın Beni” şarkısıyla unutulmayacak bir performansa imza attı. Kutsi yeni şarkısı “Müsaadenle” ile kendine hayran bırakacak. Muhteşem gece, Eypio ve Sibel Can’ın “Diken Mi Gül Mü” şarkısındaki eşsiz düeti ile devam ederken ve Suzan Kardeş’in “Çal Para” şarkısıyla keyifli bir sahne şovuna imza attı.

Müzik şöleninin ilerleyen dakikalarında Berdan Mardini “Diyarbakır Şad Akar” gibi sevilen türkülere yaptığı keyifli yorumlarla, Buzuki Orhan ve Göknur ise “Kalenin Bedenleri”, “Zeytinyağlı” şarkılarından oluşan benzersiz potpuri ile sahnede oldu. Bağlamasıyla sahneye çıkan sevilen şarkıcı Mustafa Taş’ın yorumladığı “Ankara’nın Bağları” şarkılarına da halk oyunları ekibi eşlik etti.

Sürprizlerle Dolu Bir Gece

Muhteşem yılbaşı gecesinde Sibel Can eşsiz dans şovuyla herkesi kendine hayran bıraktı. Hakan Altun benzersiz yorumuyla yeni şarkısı “Saklanacağım”ı söyledi. Hüsnü Şenlendirici ise piyanonun başına geçecek ve Hakan Altun ile şahane bir performansa imza attı.

Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı özel bölümü ile 31 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR