X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Şarkılar Bizi Söyler 78. Bölüm - 90'lar Gecesi

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları; 90’lardan günümüze unutulmayan şarkılara imza atan Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Erdal Çelik, Jale, Ümit Sayın, Sibel Alaş, Ali Güven, Hazal ve Murat Başaran oldu.

Programın ilk dakikalarında usta sanatçı Metin Özülkü “Alladı Pulladı” şarkısıyla, Sibel Alaş ise sevilen klasiği “Adam” ile sahnede oldu. Ali Güven unutulmaz eseri “Yolcu”, Reyhan Karaca dillerden düşmeyen şarkısı “Sevdik Sevdalandık” ile müzik şöleninde yerini aldı. Başarılı söz yazarı, besteci ve yorumcu Ümit Sayın ise “Dön Bebeğim” ve “Gül Beyaz Gül” şarkılarıyla geceye imzasını attı. Ümit Sayın’ın ardından 90’lar gecesi Jale ile devam etti ve sevilen şarkıcı eskimeyen şarkısı “Üzgünüm”ü yorumladı. Murat Başaran “Nankör”, Erdal Çelik “Gittin Gideli” gibi unutulmaz şarkılarıyla sahnede yerini aldı.

Hikayelerin süsleyeceği şarkılar hep birlikte söylendi ve unutulmayacak performanslarla Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda müzik ziyafeti yaşandı.

Şarkılar Bizi Söyler 78’inci bölümü ile 3 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR