X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Şarkılar Bizi Söyler 77. Bölüm - Biraz Pop Biraz Türkü

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları; başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, usta sanatçı Mazlum Çimen ve sevilen oyuncu, komedyen, yorumcu Yasemin Yalçın oldu.

Programın ilk dakikalarında Gökhan Türkmen sahnede oldu ve dillerden düşmeyen şarkısı “Mahşer”i yorumladı. Ardından Yasemin Yalçın “Taht Kurmuşsun Kalbime” şarkısındaki keyifli performansıyla, Türk halk müziğinin usta sanatçısı Mazlum Çimen ise sözü ve müziği kendisine ait olan “Sev Beni” eserindeki yorumuyla kulakların pasını sildi. İlerleyen dakikalarda, eşsiz sesler muhteşem düetlere imza atıldı. Mazlum Çimen ve Gökhan Türkmen “Mavilim” şarkısında, Sibel Can ve Yasemin Yalçın ise “Bağdat Yolu” şarkısında düet yaparak, unutulmayacak bir müzik şöleni yaşandı.

Sokak müzisyenleri “Şarkılar Bizi Söyler”de

Her hafta stüdyosunda sokak müzisyenlerine yer veren Şarkılar Bizi Söyler, bu hafta “Grup Şamata”yı ağırladı. Grup Şamata, Ümit Besen’in unutulmaz eseri “Seni Unutmaya Ömrüm Yeter Mi” ile başlayacağı potpurisine en sevilen şarkılarla devam etti.

Hikâyelerin süsleyeceği şarkılar hep birlikte söylenerek, unutulmayacak performanslarla Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda müzik ziyafeti yaşandı. 

Şarkılar Bizi Söyler 77’nci bölümü ile 27 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR