X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Şarkılar Bizi Söyler 74. Bölüm - Karışık Kaset

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler, yeni bölümü ile ekrana geldi. Bu bölümde birbirinden değerli konuklarla “Karışık Kaset”ten şarkılar söylendi.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, Türk müziğinin güçlü yorumcusu Nükhet Duru, başarılı sanatçı ve oyuncu Emre Altuğ ve sevilen sunucu Saba Tümer oldu. Birbirinden değerli konuklara “Yorgun Yıllarım” şarkısındaki performanslarıyla fenomen olan Ozan Osman Adın ve Nigar Özdemir eşlik etti.

Her cumartesi izleyiciyle buluşan fenomen müzik eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, muhteşem bir bölümle ekranlara geldi. Nükhet Duru “Elveda Gençliğim”, “Sevda”, “Affetmem Asla Seni” ve “Zalimin Zulmü” gibi unutulmaz eserlerle müzik ziyafeti yaşatırken, başarılı sanatçı Emre Altuğ ise “Su Gibi”, “Aşk-ı Kıyamet” gibi sevilen şarkılarını yorumladı ve “Sevenler Ayrılmaz” isimli yeni şarkısında unutulmaz bir performans sergiledi. Nükhet Duru ile Emre Altuğ’un “Sensiz Olmuyor” şarkısındaki düeti adeta kalplere işledi. Ardından başarılı sunucu Saba Tümer, Sibel Can’ın sevilen şarkısı “Bence Talih” ile stüdyoya giriş yapacak ve meşhur kahkahası ile programa renk kattı.

Fenomen ikili bir arada!

“Yorgun Yıllarım” şarkısındaki performanslarıyla fenomen olan Ozan Osman Adın ve Nigar Özdemir o videodan sonra ikinci kez Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda buluştu. Muhteşem ikili, sözü ve müziği Hakan Altun’a ait olan “Yorgun Yıllarım”ı tekrar söyledi ve benzersiz yorumlarıyla herkesi mest etti.

Keyifli sohbetlerin süsleyeceği şarkılar hep birlikte söylendi, unutulmayan performanslarla Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda müzik ziyafeti yaşandı.

Şarkılar Bizi Söyler 74’üncü bölümü ile 6 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR