X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Şarkılar Bizi Söyler 70. Bölüm

Bu bölümde şarkılar; Adıyaman ile birlikte 11 deprem bölgesi (Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Hatay, Osmaniye, Kilis, Malatya, Elazığ) için söylenecek, duygu dolu anlar yaşandı.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları Adıyamanlı türkücü ve depremzede Kahtalı Mıçe, Adıyaman Besnili sanatçı Latif Doğan ve Türk halk müziği sanatçısı Yudum oldu.

Programın ilk dakikalarında sahne, Türk halk müziğinin sevilen sanatçısı Latif Doğan’ın olacak ve “Mezarlıktan Hiç Farkım Yok” isimli yeni şarkısındaki hüzünlü yorumuyla herkesin yüreğine dokundu. Ardından Türk halk müziği sanatçısı Yudum sahnedeki yerini alarak “Değme Felek” şarkısını yorumlandı. Depremde yakınlarını kaybeden Kahtalı Mıçe ise “Burası Adıyaman” şarkısını “Burası Acıyaman” diyerek yorumlayarak ve stüdyoda duygusal anlar yaşandı. Depremden sonra yayınlanan ikinci bölümde, 6 Şubat anılacak, şarkılar hüzünlü yorumlarla Adıyaman ve diğer deprem bölgeleri için söylendi.

Birbirinden değerli konukların ağırlandığı, hüznün ve umudun bir arada olduğu Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda, şarkılar hep birlikte söylenecek, unutulmaz bir gece yaşandı.

Şarkılar Bizi Söyler 70’inci bölümü ile 1 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR