X
X

Tutsak 2.Yeni Bölümde Elif, Kenan'ın yakın markajında! Tutsak 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

26.09.2017 Salı 10:02 (Güncellendi: 06.12.2017 - 11:40)

Tutsak 26 Eylül Salı yayınlanan 2.Yeni bölümde, Sadullah cinayetinden sonra Elif, Gürhan Ailesi tarafından takibe alınıyor! Tutsak, son bölüm ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise şok eden gelişme!

Tutsak bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde,  Gürhan Ailesi Sadullah cinayetiyle sarsılırken, Kenan onun karısı olan Elif'in peşine düşüyor! Kenan, Sadullah'ın öldürülmeden önce onu tehdit ettiği belgeleri ele geçirmek istiyor ve bunu yapabilmek için de Elif'i yakın takibe alıyor. Olan bitenin farkında olmayan Elif ise Bahadır'ın uyarıları ile temkinli olmaya çalışıyor. Kenan, Elif'ten alacağı bilgilerle Sadullah'ın belgelerine ulaşıp, bu işin içinden bir an evvel sıyrılmak istiyor. Ve kendisine yardımcı olması için Elif’i ailenin av evine götürüyor. Ancak burada Kenan'ın hesaba katmadığı bir durum yaşanıyor ve yaşananlar Kenan'ın başını derde sokuyor!  

Kenan'ın sürekli Elif'in etrafında olması Bahadır'ı da tedirgin ediyor. Onları yakından tanıyan Bahadır, özellikle Kenan konusunda Elif'i uyarıyor ve ondan uzak durması gerektiğini söylüyor. Elif ise Sadullah'ın sırlarla dolu ölümüyle ilgili Kenan'dan şüphe etmeye başlıyor. 

Öte yandan Gürhan Ailesi'nin evine gelen polisler Kenan'ı sorguluyor. Kenan'ın sorgulanmasında ise herkesi şok edecek bir isim rol alıyor!

Tutsak 3. Bölüm Fragmanı yayında!

Elif, aynı yerde çalıştığı kişiler tarafından saldırıya mı uğruyor? 

TUTSAK VİDEOLARI