X
X

Tutsak 3. Bölüm'de Elif'in geçmişi onu zora sokuyor! Tutsak 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

03.10.2017 Tuesday 13:57 (Güncellendi: 06.12.2017 - 11:40)

Tutsak 3 Ekim Salı yayınlanan 3. bölümde, Kenan'ın Sadullah cinayetinden tutuklanmasıyla Gürhanların evi karışıyor ve Elif'i zor bir karar bekliyor!

Tutsak yeni bölümde, Gürhanların evinde yaşanan olayların tam ortasında kalan Elif için zor günler başlıyor! Sadullah cinayetinde yeni bir gelişme yaşanıyor. Gürhanların konağına gelen polisler cinayet soruşturması kapsamında Kenan'ı tutukluyor. Kenan'ın tutuklanması herkesi şoke ediyor! Bu durumdan en çok etkilenen isim ise Elif oluyor. Sadullah'ın ölümünden sonra Kenan'ın onunla yakından ilgilenmesi ve güven vermesi sonucu bu olayın yaşanması Elif'i derdinden sarsıyor!

Artık kimseye kolay kolay güvenemeyecek olan Elif'in yardımına ise Bahadır koşuyor. Onun zor zamanlarında destek olan Bahadır, bu yaşananlardan sonra Elif'i hiç yalnız bırakmıyor. Kenan'ın kısa sürede serbest kalmasıyla rahat edemeyen Bahadır, soluğu polislerin yanında alıyor! Peki Bahadır'ın polislere söylemek istediği şey ne? Elif, bundan sonraki süreçte polislerle iş birliği yapacak mı?

Elif ise Kenan ve Leman'ın konuşmalarına kulak misafiri oluyor. Kenan, Sadullah'ın kasasının anahtarından söz ediyor. Bunu duyan Elif neyle karşılaştığına anlam veremiyor. Öte yandan Bennu rahat durmuyor ve ortalığı karıştırmaya devam ediyor. 

Tutsak Son Bölüm

Sadullah'ın ölümüyle artık hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen Elif, parmağındaki yüzüğü de çıkarıyor. Ancak Elif’in geçmişinden gelen bir tanıdık, zorlu geçmişini bir kez daha onun karşısına çıkartıyor.  Elif'in amcası onu bundan sonra özgür bırakmayacağını ve nereye giderse Elif'i de oraya götüreceğini söylüyor. Elif için zor günlerin biri bitmeden diğeri başlıyor!

Tutsak 4. Bölüm Fragmanı yayında!

Bahadır, duygularını itiraf ediyor! Elif, Bahadır'ın söylediklerini duyacak mı?

TUTSAK VİDEOLARI