X
X

Tutsak 4.Bölümde Sadullah'ın kasasındaki sır ortaya çıkacak mı? Tutsak 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

10.10.2017 Tuesday 11:56 (Güncellendi: 06.12.2017 - 11:40)

Tutsak 10 Ekim Salı yayınlanan 4. bölümde, Elif'in Sadullah'ın kasasını açmasıyla Kenan istediğine ulaşabilecek mi? Kasadan çıkan sır, düğümü çözmeye yetecek mi?

Tutsak bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde, sıra dışı gelişmeler yaşanıyor! Sadullah cinayetinin ardındaki sır perdesi de yavaş yavaş aralanıyor!

Tutsak son bölümde, Elif gizlice Kenan'ın odasına girip, onun kasasını açmıştı. Tam da bu sırada  Elmas'a yakalanan Elif büyük bir korkuya kapılmıştı. Elif'in bir işler çevirdiğini anlayan Elmas'ın eline büyük bir koz geçmişti. Peki Elmas, bu kozu nasıl kullanacak? Elif, bu durumun ortaya çıkmasına engel olabilecek mi?

Öte yandan Kenan da Sadullah'ın kasasının peşine düşmüştür. Ancak ona ulaşmanın tek yolu Elif'tir. Bu nedenle Elif'le yakından ilgilenen Kenan, onun sayesinde istediğine ulaşmayı hedefine koymuştur. Elif ise artık kimin tarafında olması gerektiği konusunda kararsızdır ve yapacağını bilemez bir haldedir. Onun bu durumunu fark eden Bahadır ise ilgisini ondan eksik etmez. Son zamanlarda Elif'in etrafından ayrılmayan, hatta yüzünü güldürmeyi bile başaran tek erkek Bahadır'dır. Kenan'ın yakın ilgisi Bahadır'ı tedirgin eder ve Elif'i onlardan korumak için elinden geleni yapar.

Tutsak Son Bölüm

Sonunda Bahadır, Elif'e oaln hislerini açıklamaya karar verir. Bahadır aynı zamanda Komiser Murat'la da konuşur. Ancak bu konuşma sırasında çıkan gerginlik kavgaya dönüşür. Elif'in çevresinde sürekli bir olay örgüsü oluşmaya başlar. Bu karışıklıkların sonu gelmez ve evde büyük bir kriz daha çıkar. Yaşanan krizlerden sonra ise Elif artık Kenan’a istediğini verecek ve kasayı açacaktır. Fakat Elif'in bu hamlesi beklenmedik sonuçlara yol açacaktır!

Tutsak 5. Bölüm Fragmanı yayında!

Sadullah'ın merak edilen katili Bahadır mı? Kenan'ın Elif'e güvenmesinde beklediği bir çıkarı var mı?

TUTSAK VİDEOLARI