X
X

Vatanım Sensin 20. Bölüm

Vatanım Sensin 20. Bölüm izlemek istiyorsanız, tam bölümü burada bulabilirsiniz.

İşte Vatanım Sensin son bölümden tüyolar!

Postanede soygun yapan Ali Kemal ve Mehmet, Leon ve kumanda ettiği Yunan askerlerine yakalanırlar. Mehmet kaçmayı başarırken, Leon Ali Kemal’I tutuklar. Postaneye gelen Hilal, ağabeyi Ali Kemal’in tutuklanıp infaz edilecek olmasına göz yummaz. Leon’dan hoşlanan Hilal, kalbi ve ağabeyi arasında gider ve Leon’u durdurmak için kurşun sıkar.

Postanedeki çatışma haberini duyup gelen Cevdet, gördüğü manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar. Hastaneye kaldırılan Leon’un gözlerini açıp her şeyi itiraf etmesi Hilal ve Ali Kemal’in sonu olacaktır. Bunun farkında olan Ali Kemal ve Mehmet, Leon’un uyanmadan ölmesi için bir plan yaparlar.

Hilal ise ilk defa kalbini Leon’a açma niyetindedir. Yüzüne söylemediklerini, Leon uyurken dile getiren Hilal, beklemediği bir karşılık alır. Leon uyanır ve Hilal ile ilk defa yüzleşme fırsatı yakalar. Leon’un yazdığı mektup, annesi Veronika için büyük bir yıkım olur.

Cevdet ile İngiliz Charles Hamilton’ın yüzleşmesi, yeni hesaplar doğurur. Charles ile Eşref Paşa’nın iş birliği yaptını öğrenen Cevdet, onları durdurabilmek için yeni bir adım atmak zorundadır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Veronika, Hilal'in infazını engellemek için Mustafa Kemal'den yardım istemiştir

FRAGMANLAR