X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Vatanım Sensin 58. Bölüm

Cevdet’in kuvvacı olduğunun ortaya çıkması, tüm okların ona ve ailesine yönlenmesine sebep olur. Azize ve kızları tarafından verilen Miralay formasını yeniden giyen Cevdet, önemli bir sınav verecektir. Yunan Kumandanı Filippos, tek güvendiği kişi olan Aleksi’nin ölümüyle ne yapacağını bilemez. Aldığı kara haber neticesinde Cevdet’i hedef haline getiren Filippos, tutuklanmasını emreder. Yunan askerleri tarafından tutuklanarak Filippos’un karşısına çıkarılan Cevdet, vatanı ve ailesi için kritik bir karar vermek zorundadır.

Milli Mücadele, giderek şiddetini arttırmaya devam eder. Mustafa Kemal Paşa’nın emirleri neticesinde Türk askerleri geri çekilmeden vatanı savunmaya devam ederler. İşgalci devletleri, Türk topraklarından atmak için büyük bir mücadelenin içinde görev alan askerler, canları pahasına vatanı savunmaya devam ederler.

Öte yandan İzmir, her zamankinden daha tehlikeli bir haldedir. Cephelerde süren savaşlar, herkese büyük bir tehlikenin içinde olduğunu hissettirir. Gece yarısı Yunan askerlerinden kaçmaya çalışan Azize ile Leon’un yolları kesişir. Azize’yi korumak isteyen Leon, beklenmedik bir hamlede bulunur.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Dağıstanlı karakterine Ufuk Bayraktar hayat vermektedir

FRAGMANLAR