Skip to main content
 
Vatanım Sensin 31. Bölümde Cevdet, Mustafa Kemal Paşa’ya düzenlenecek suikasti nasıl engelledi?08 Haziran

Vatanım Sensin 31. Bölümde Cevdet, Mustafa Kemal Paşa’ya düzenlenecek suikasti nasıl engelledi?

Vatanım Sensin’in 8 Haziran Perşembe 2017 akşamı yayınlanan bölümünde İngiliz Charles Hamilton, yeni bir plan yapıyor; bu planda Tevfik’i suikast yapması için görevlendiriyor! Cevdet ile Yüzbaşı Yakup, Mustafa Kemal Paşa'ya düzenlenmesi planlanan suikastin önüne geçmek için harekete geçiyorlar! Cevdet, Tevfik'i durdurabildi mi? Yunan Ordusu komutanları ile karşı karşıya gelen Cevdet, nasıl bir yol izledi? Babası Vasili hakkında çıkan infaz kararına karşı Leon ne yaptı? Ali Kemal ile Leon'un yüzleşmesi nasıl sonuçlandı? Veronika, Ali Kemal'i ikna edebildi mi? Hilal, Leon'un yaşadıkları karşısında nasıl bir yol izleyecek?

Yine zirveyi bırakmadı!02 Haziran

Yine zirveyi bırakmadı!

Vatanım Sensin 30. Bölümü ile yine Perşembe gününün galibi olmayı başardı.

Vatanım Sensin 30. Bölümde Cevdet’in seçimi ne olacak? Vatanım Sensin 31. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?01 Haziran

Vatanım Sensin 30. Bölümde Cevdet’in seçimi ne olacak? Vatanım Sensin 31. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 1 Haziran Perşembe 2017 akşamı yayınlanan bölümünde Vasili, tüm hakikati öğrendikten sonra Cevdet’i seçime zorluyor; ailesi ile vatanı ile sınanıyor! Ailesi hakkında çıkan infaz kararı karşısında Cevdet nasıl hareket etti? İlk olarak Ali Kemal'in infaz edilmesini emreden Vasili, Cevdet'in mektubu karşısında nasıl bir yol izledi? Yunan askerleri tarafından infaz için götürülen Ali Kemal öldü mü? İngiliz Charles Hamilton ise Tevfik'ten, Mustafa Kemal Paşa'yı öldürmesini istiyor. Tevfik, bu emri uygulayacak mı? Ali Kemal, geçmişindeki hakikati öğrendi mi? Tevfik, Vasili'yi tutuklatabilecek mi? Vasili, nasıl bir intikam alacak?

Vatanım Sensin 29. Bölümde şok final! Vatanım Sensin 30. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?25 Mayıs

Vatanım Sensin 29. Bölümde şok final! Vatanım Sensin 30. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 25 Mayıs Perşembe 2017 akşamı yayınlanan bölümünde Vasili, Cevdet'in kendisine ihanet eden bir vatansever asker olduğunu öğreniyor! En başından beri Mustafa Kemal Paşa ve Türk halkı için bir savaş verdiğini öğrenen Vasili, silahını çekiyor! Vasili, Cevdet'i öldürecek mi? Vatanım Sensin 30. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Vatanım Sensin 28. Bölümde Hilal, Leon'un gerçek vazifesini öğreniyor! Vatanım Sensin 29. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?18 Mayıs

Vatanım Sensin 28. Bölümde Hilal, Leon'un gerçek vazifesini öğreniyor! Vatanım Sensin 29. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 18 Mayıs Perşembe 2017 akşamı yayınlanan bölümünde Hilal, annesi Azize ile dertleşiyor; Leon’a olan duygularını dile getiriyor! Cevdet’in vazifesi hakkındaki hakikatleri bilen Azize, kızı Hilal’e ne tepki verdi? Leon, babası Vasili ile görüştükten sonra ne yaptı? Yörüklere yapılan katliamın suçu kime atıldı? Azize ile Cevdet'in yeni planı ne oldu? Yüzbaşı Yakup'un, Azize'ye getirdiği malumat ne?

Vatanım Sensin 27. Bölümde Yunan Leon taraf mı değiştirecek? Vatanım Sensin 28. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?11 Mayıs

Vatanım Sensin 27. Bölümde Yunan Leon taraf mı değiştirecek? Vatanım Sensin 28. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 11 Mayıs Perşembe 2017 akşamı yayınlanan bölümünde Yunan Ordusu’nun peşinde olduğu Leon, kuvvacılara katılmak için isteğini dile getirir. Tevfik’in başarısız olmasından sonra İngiliz Charles Hamilton, Vasili ile yeni bir iş birliği yapar. İntihar eden Kirya Veronika ölecek mi? Cevdet'i takip eden Stavros, gerçekleri öğrenir ve onu kötü bir sürpriz bekler. Eftalya, Hamilton'ın emri doğrultusunda Azize'yi zehirledi mi? Cevdet ile Yüzbaşı Yakup'un yeni planı ne olacak? Vasili, oğlu Leon'u bulabilecek mi?

Zirvenin adı yine Vatanım Sensin!05 Mayıs

Zirvenin adı yine Vatanım Sensin!

Vatanım Sensin 26. Bölümü ile yine Perşembe gününün galibi olmayı başardı.

Vatanım Sensin 26. Bölümde Leon, özgürlüğüne kavuşabilecek mi? Vatanım Sensin 27. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?04 Mayıs

Vatanım Sensin 26. Bölümde Leon, özgürlüğüne kavuşabilecek mi? Vatanım Sensin 27. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 4 Mayıs Perşembe 2017 akşamı yayınlanan bölümünde Cevdet kendisini Selanik’te sırtından vuranın Tevfik olduğunu öğreniyor; Rıza Bey ile onu tutukluyor! Rütbesi artan Mirliva Tevfik ile İngiliz Charles Hamilton’ın karşı hamlesi ne oldu? Rıza Bey'in taraf değiştirmesi sonucu Azize ile yüzleşmesinde neler yaşandı? İzmir'de giderek büyüyen iç isyanın yeni kurbanları kimler oldu? Rıza Bey'in kararı, ülkenin geleceğine nasıl yön verecek? Vatanım Sensin 27. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin zirveyi bırakmıyor!28 Nisan

Vatanım Sensin zirveyi bırakmıyor!

Vatanım Sensin 25. Bölümü ile yine Perşembe gününün galibi olmayı başardı.

Vatanım Sensin 25. Bölümde Hilal ile Leon'un öpüşme sahnesi geceye damgasını vurdu!27 Nisan

Vatanım Sensin 25. Bölümde Hilal ile Leon'un öpüşme sahnesi geceye damgasını vurdu!

Vatanım Sensin’in 27 Nisan Perşembe 2017 akşamı yayınlanan yeni bölümünde Yunan Teğmen Leon’un, Yunan Ordusu’na ihanet ettiği ortaya çıkıyor; her yerde aranmaya başlanıyor! Cevdet, Azize'nin boynunda gördüğü kolyenin peşine düşüyor; Selanik'te kendisini sırtından vuranın Tevfik olduğunu anlıyor! Tevfik ise Rıza Bey ile iş birliği mi yapıyor? Yunan Ordusu'nun yakaladığı Leon, cezalandırılacak mı? Kara Fatma ve onunla birlikte mücadele eden kadınların yeni hedefi kim olacak? Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Tüm gelişmeler bu haberde olacak!

Vatanım Sensin 24. Bölümde neler oldu? Vatanım Sensin 25. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?20 Nisan

Vatanım Sensin 24. Bölümde neler oldu? Vatanım Sensin 25. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 20 Nisan Perşembe 2017 akşamı yayınlanan bölümünde silahlar Afyon’a ulaşıyor; Leon kendisini vatan haini ilan ediyor! Silahları görmesine rağmen kalbine söz geçiremediği için susan Leon, görevini yerine getiremiyor! Bundan dolayı büyük bir acı çeken Leon, intihar kararı alıyor. Leon'un verdiği karara tanıklık eden Hilal, onu kurtarmak elinden geleni yapıyor. Silahların Afyon'a ulaştığı haberine karşı Hamilton'ın hamlesi şaşırtıyor. Cevdet ve Azize yüzleşiyor! Azize, hamile olduğunu itiraf ediyor! Silahların Afyon'a taşınması Milli Mücadele'yi nasıl etkileyecek?

Vatanım Sensin 23. bölümde Leon namlunun ucunda! Vatanım Sensin 24. bölümde Yüzbaşı Yakup, tetiği çekecek mi?13 Nisan

Vatanım Sensin 23. bölümde Leon namlunun ucunda! Vatanım Sensin 24. bölümde Yüzbaşı Yakup, tetiği çekecek mi?

Vatanım Sensin’in 13 Nisan Perşembe 2017 akşamı yayınlanan bölümde; Leon, silahların saklandığı sandıkları kontrol ediyor; Yüzbaşı Yakup, onu vurmak için ilk adımı atıyor! Yunan Teğmen Leon ölecek mi? Yüzbaşı Yakup, tetiği çekerek çatışma başlatacak mı? Leon, gördükleri karşısında ne tepki verecek? Leon'un gördükleri karşısında Hilal ve ailesini nasıl etkileyecek? Leon ile Hilal bir kez daha karşı karşıya gelecekler mi? Cevdet, ailesini koruyabilecek mi? Tüm silahlar Afyon'a ulaşabilecek mi? Tevfik ile iş birliği yapmaya hazırlanan Charles'ın planı ne? Tevfik ile evlenen Azize, Cevdet'e ne karşılık verecek? Cevdet, silahların kontrol edilişi karşısında bir hamle yapacak mı?