Skip to main content
 
Zirvenin adı yine değişmedi!17 Şubat

Zirvenin adı yine değişmedi!

Vatanım Sensin 16. Bölümü ile yine Perşembe gününün galibi olmayı başardı.

Vatanım Sensin 17. Bölüm Fragmanı, son bölümün ardından yayınlandı mı?16 Şubat

Vatanım Sensin 17. Bölüm Fragmanı, son bölümün ardından yayınlandı mı?

16 Şubat Perşembe 2017'de yayınlanan Vatanım Sensin 16. Bölümde; Cevdet, sürgüne gönderiliyor, Azize ise Tevfik'in gösterdiği eve yerleşiyor.Yunan Başbakan Venizelos’un yardımcısı, Vasili’nin görevden alınması ve Cevdet’in de sürgüne yollanması kararlarını bildirir. Mustafa Kemal Paşa tarafında savaşa hazırlanan Cevdet, büyük bir şok yaşar. Sürgün kararıyla hapse atılan Cevdet’e, Yüzbaşı Yakup yardım eder.

Vatanım Sensin zirveden inmiyor!10 Şubat

Vatanım Sensin zirveden inmiyor!

Vatanım Sensin 15. Bölümü ile yine Perşembe gününün galibi olmayı başardı.

Vatanım Sensin 16. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanında neler olacak?09 Şubat

Vatanım Sensin 16. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanında neler olacak?

Vatanım Sensin, 9 Şubat Perşembe 2017 akşamı yayınlanan son bölümde öyle anlar yaşandı ki... Gözyaşlarının sel olduğu anların yaşandığı Vatanım Sensin'in son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Milli hislerin dile geldiği Bayrak sahnesi ile ekran başındakiler, duygularını sosyal medya üzerinden yoğun bir şekilde dile getirdiler. Türkler'in direnişinin final sahnesi olan Türk bayrağının dalgalandırıldığı anlar, tüyleri diken diken etti. Hilal ve arkadaşlarının, anaların yardımı ile hazırladıkları dev Türk Bayrağı sahnesi, geceye damgasını vurdu. Sosyal medyada TT'de ilk sırayı alan #VatanımSensin hashtag'ine, bu sahneden sonra gelen duygu dolu yorumlar ile Bayrak sahnesi, dün gecenin en çok konuşulan anları oldu.Vatanım Sensin 16. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında ne oluyor?Gelen telgrafla harekete geçen Vasili, Yunan halkının çoğunluğu sağlayabilmesi için, Türk mahallelerinin tahliyesine karar veriyor. Bu karar duyurulduğu anlarda Azize, Türk Ailelerini harekete geçirecek bir adım atıyor: "Durmayın, asın bayraklarınızı evlerinize!" ve bu adımdan sonra Türkler direnişe geçiyor.Yunan Başbakanı Venizelos’un emirleri İzmir’e ulaşıyor. Gelen emirlerde Vasili görevinden uzaklaştırılırken, Cevdet’in de esir kampına gönderilmesi kararlaştırılıyor. Mustafa Kemal Paşa’nın, Yunan Ordusu içindeki görevini sürdürmesini istediği Cevdet büyük bir çıkmaza giriyor! Türklerin sürgün edilmesi kararı ise halkı sokağa döküyor. Türk bayraklarını kuşanan halk, geri adım atmıyor ve mücadeleye hazırlanıyor.

Vatanım Sensin zirveyi bırakmıyor!03 Şubat

Vatanım Sensin zirveyi bırakmıyor!

Vatanım Sensin 14. Bölümü ile yine Perşembe gününün galibi olmayı başardı.

Vatanım Sensin son bölümde Cevdet'ten şok eden hamle! 15. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?02 Şubat

Vatanım Sensin son bölümde Cevdet'ten şok eden hamle! 15. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

2 Şubat Perşembe 2017'de yayınlanan Vatanım Sensin 14. Bölümde Cevdet, son anda değişen kararı ile ailesini büyük bir hayal kırıklığı yaşatıyor. "Önce Vatan" diyen Cevdet, tarafını belli ediyor. Eşref'in eline geçen silahlar, savaşın gidişatını etkiliyor. Cevdet’in, Mustafa Kemal’in tarafında yer almasını istemeyen Eşref Paşa, onu durdurabilecek mi?Mustafa Kemal’in, Cevdet’e gönderdiği mektubu ve savaşta kendi tarafında yer alması damgasını vurdu! Eşref Paşa ve Mustafa Kemal arasında seçimini yapan Cevdet için işler hangi boyutlarda değişecek?

Vatanım Sensin 14. Bölümünde Cevdet, Azize'ye kabus oldu! Vatanım Sensin 15. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?02 Şubat

Vatanım Sensin 14. Bölümünde Cevdet, Azize'ye kabus oldu! Vatanım Sensin 15. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

2 Şubat Perşembe 2017 tarihinde Vatanım Sensin yeni bölümü ile ekrana geldi. Vatanım Sensin son bölümden en can alıcı detaylar bu haberde! Cevdet'in ailesine, yuvasına döneceği hayalini kuran Azize, Cevdet'in beklenmedik kararı ile sarsılıyor. Vatanım Sensin 15. Bölüm fragmanında Azize'nin hayal kırıklığı, Cevdet'in ani kararı nasıl işlenecek merak konusu.

Perşembenin galibi değişmedi!27 Ocak

Perşembenin galibi değişmedi!

Vatanım Sensin 13. Bölümü ile yine Perşembe gününün galibi olmayı başardı.

Mustafa Kemal'den mektup var!26 Ocak

Mustafa Kemal'den mektup var!

Vatanım Sensin 14. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Cevdet, Mustafa Kemal'den mektup alıyor. Cevdet'in görevinden haberdar olduğunu, ilerleyen günlerde aynı saflarda olabilme temennisinin dile getirildiği mektup, Vatanım Sensin'de heyecanın katlanarak artacağının işaretini veriyor.

Vatanım Sensin 13. Bölüm Yayında!26 Ocak

Vatanım Sensin 13. Bölüm Yayında!

Vatanım Sensin 13. Bölüm Yayında! Azize, Yıldız'ı Mustafa Sami ile evlendirmek istiyor; Yıldız ise Leon'dan engel olmasını diliyor!

Zirvenin adı değişmedi!20 Ocak

Zirvenin adı değişmedi!

Vatanım Sensin 12. Bölümü ile yine Perşembe gününün galibi olmayı başardı.

Vatanım Sensin 12. Bölüm Yayında!19 Ocak

Vatanım Sensin 12. Bölüm Yayında!

Vatanım Sensin 12. Bölüm Yayında! Cevdet'e, Eşref'i vurma emri veriliyor!