Skip to main content
 
Vatanım Sensin 41. Bölümde Azize’nin gizli vazifesi ortaya çıkacak mı? Vatanım Sensin 42. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?18 Ocak

Vatanım Sensin 41. Bölümde Azize’nin gizli vazifesi ortaya çıkacak mı? Vatanım Sensin 42. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 18 Ocak 2018 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Tevfik ile karşı karşıya gelen Cevdet, hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalıyor! Cevdet, öldü sanılan Azize hakkındaki gerçekleri öğrenmeye adım adım yaklaşır.

Vatanım Sensin 40. Bölümde Leon bombalı saldırıda ölecek mi? Vatanım Sensin 41. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?11 Ocak

Vatanım Sensin 40. Bölümde Leon bombalı saldırıda ölecek mi? Vatanım Sensin 41. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 11 Ocak 2018 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Dağıstanlı’nın zorla tuttuğu İsmet Paşa’yı kurtarmak isteyen Cevdet harekete geçmeye hazırlanır. Yakalanan Mehmet, idam edilmeden önce kurtulmanın planlarını yaparken, Yunan Ordusu ile birlikte hareket eden Leon’u kötü bir hadise beklemektedir.

Vatanım Sensin 39. Bölümde İsmet Paşa’nın İzmir’e geliş nedeni ne? Vatanım Sensin 40. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?28 Aralık

Vatanım Sensin 39. Bölümde İsmet Paşa’nın İzmir’e geliş nedeni ne? Vatanım Sensin 40. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 28 Aralık 2017 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde İsmet Paşa İzmir’e geliyor; Milli Mücadele’nin seyrini değiştirecek önemli kararları dile getiriyor! İsmet Paşa, Mustafa Kemal Paşa ile bu savaştan galip çıkılabileceğini savunuyor!

Zirve yine Vatanım Sensin'in!22 Aralık

Zirve yine Vatanım Sensin'in!

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Okan Yalabık, Levent Can, Fatih Artman, Ufuk Bayraktar, Şükran Ovalı, Pınar Deniz, Boran Kuzum, Miray Daner, Berker Güven gibi önemli isimlerin yer aldığı reyting rekortmeni dizisi “Vatanım Sensin” perşembe akşamı ekrana gelen yeni bölümü ile yine zirvedeki yer aldı.

Vatanım Sensin 38. Bölümde Tevfik, Damat Ferit Paşa’yı öldürebilecek mi? Vatanım Sensin 39. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?21 Aralık

Vatanım Sensin 38. Bölümde Tevfik, Damat Ferit Paşa’yı öldürebilecek mi? Vatanım Sensin 39. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 21 Aralık 2017 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde düzenli orduya katılması için çağrılan Dağıstanlı, bunu kabul etmek istemez. İzmir’e gelen Damat Ferit Paşa’nın öldürülmesi gerektiğini düşünen Dağıstanlı, bu vazife için Yanık Efe’yi görevlendirir. Yanık Efe adıyla bilinen Tevfik, uzun zaman sonra Cevdet ile karşılaşacaktır. Cevdet, Tevfik'i durdurabilecek mi?

Zirvenin galibi değişmedi!15 Aralık

Zirvenin galibi değişmedi!

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Okan Yalabık, Levent Can, Fatih Artman, Ufuk Bayraktar, Şükran Ovalı, Pınar Deniz, Boran Kuzum, Miray Daner, Berker Güven gibi önemli isimlerin yer aldığı reyting rekortmeni dizisi “Vatanım Sensin” perşembe akşamı ekrana gelen yeni bölümü ile yine zirvedeki yer aldı.

Merve Dizdar, Vatanım Sensin'de!14 Aralık

Merve Dizdar, Vatanım Sensin'de!

Merve Dizdar, Vatanım Sensin kadrosuna dahil oldu.

Vatanım Sensin 37. Bölümde Cevdet ölüm tehlikesiyle karşı karşıya! Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?14 Aralık

Vatanım Sensin 37. Bölümde Cevdet ölüm tehlikesiyle karşı karşıya! Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 14 Aralık 2017 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Azize, Kerim’i öldürdükten sonra Dağıstanlı’nın yanında kalamayacağını anlar. Kendisini yeni bir mücadelenin içinde bulur. Seher ise bunun intikamı için gözünü karartır ve Cevdet’i öldürebilmek için İzmir’e gelir. Cevdet ile Seher’in yüzleşmesi sonucunda neler olacak?

Vatanım Sensin rakiplerini geride bıraktı!08 Aralık

Vatanım Sensin rakiplerini geride bıraktı!

Vatanım Sensin'in perşembe akşamı ekrana gelen yeni bölümü A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 9.55 reyting ve 22.23 izlenme payı ile ABC 1’de ise yüzde 8.36 reyting ve 18.19 izlenme payı günün en çok izlenen programı oldu.

Vatanım Sensin 36. Bölümde Cevdet, kızı Hilal’i kurtarabildi mi? Vatanım Sensin 37. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?07 Aralık

Vatanım Sensin 36. Bölümde Cevdet, kızı Hilal’i kurtarabildi mi? Vatanım Sensin 37. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 7 Aralık 2017 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Cevdet, Dağıstanlı’nın yerine getirilen kızı Hilal’i kurtarmayı başarabildi mi? Kızı Hilal’e kavuşma fırsatı yakalayan Azize, karşısına çıkan engelleri aşabildi mi?

Vatanım Sensin 35. Bölümde kaçırılan Hilal ölecek mi? Vatanım Sensin 36. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?30 Kasım

Vatanım Sensin 35. Bölümde kaçırılan Hilal ölecek mi? Vatanım Sensin 36. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 30 Kasım 2017 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Dağıstanlı’nın gözüne girebilmek için adamlarından Kerim, Hilal’i kaçırıyor! Dağıstanlı’nın düşman olarak kabul ettiği Cevdet’in kızı olduğu bilinen Hilal, yaşam mücadelesi vermek zorunda kalıyor!

Yine beklenen oldu!24 Kasım

Yine beklenen oldu!

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Okan Yalabık, Levent Can, Fatih Artman, Ufuk Bayraktar, Şükran Ovalı, Pınar Deniz, Boran Kuzum, Miray Daner, Berker Güven gibi önemli isimlerin yer aldığı reyting rekortmeni dizisi “Vatanım Sensin” önceki akşam ekrana gelen yeni bölümü ile yine zirvedeki yer aldı.