Skip to main content
 
Vatanım Sensin'in Azize'si: Bergüzar Korel oldu! 17 Haziran

Vatanım Sensin'in Azize'si: Bergüzar Korel oldu!

Halit Ergenç’in başrol oynadığı, Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak, yeni sezonun merakla beklenen iddialı projesi “Vatanım Sensin”in başrol kadın oyuncusu belli oldu. Bir süredir cast çalışmaları ve ön hazırlık süreci devam eden projede dizinin yönetmenleri Yağmur-Durul Taylan’ın Azize karakteri için seçimi Bergüzar Korel oldu.

Vatanım Sensin için geri sayım başladı! 07 Ekim

Vatanım Sensin için geri sayım başladı!

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrol oynadığı, Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, yeni sezonun merakla beklenen iddialı projesi “Vatanım Sensin” için geri sayım başladı.

Vatanım Sensin karakterlerini tanıyalım! 21 Ekim

Vatanım Sensin karakterlerini tanıyalım!

Perşembe akşamı izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, yeni sezonun merakla beklenen iddialı projesi “Vatanım Sensin” için geri sayım başladı. Gelin, şimdi karakterlerini tanıyalım!

Vatanım Sensin bu akşam başlıyor! 21 Ekim

Vatanım Sensin bu akşam başlıyor!

Perşembe günü kimseye söz vermeyin! Kanal D'nin büyük merakla beklenen, yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanan yeni dizisi Vatanım Sensin bu akşam başlıyor!

Vatanım Sensin İlk Bölüm Yayında! 27 Ekim

Vatanım Sensin İlk Bölüm Yayında!

Binbaşı Cevdet, kan kardeşi Tevfik’le beraber cephede vatan topraklarını kaybetmemek için var gücüyle direnirken, başına gelen kalleş bir olay her şeyi altüst eder. Cevdet, ailesinden kopmaya mecbur kalır. Selanik’ten, İzmir’e göç etmek zorunda kalan Azize’ye ise Tevfik yardım eder.

Dünya ''Vatanım Sensin'' dedi! 28 Ekim

Dünya ''Vatanım Sensin'' dedi!

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan’ın yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka ve Hakan Salınmış gibi önemli isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Vatanım Sensin” Perşembe akşamı yayınlanan ilk bölümü ile zirveye adını yazdırdı.

Vatanım Sensin 2. Bölüm Yayında! 03 Kasım

Vatanım Sensin 2. Bölüm Yayında!

Vatanım Sensin 2. Bölüm Yayında! Binbaşı Cevdet'in geri dönüşü, herkesin hayatını değiştiriyor!

Vatanım Sensin 3. Bölüm Yayında! 10 Kasım

Vatanım Sensin 3. Bölüm Yayında!

Vatanım Sensin 3. Bölüm Yayında! Cevdet, vatanı ve ailesini koruyabilecek mi?

Tüm Dünya Vatanım Sensin'i Konuştu! 11 Kasım

Tüm Dünya Vatanım Sensin'i Konuştu!

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan’ın yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka ve Hakan Salınmış gibi önemli isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Vatanım Sensin” Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümü ile yine zirveye adını yazdırdı.

Vatanım Sensin 4. Bölüm Yayında! 17 Kasım

Vatanım Sensin 4. Bölüm Yayında!

Vatanım Sensin 4. Bölüm Yayında! Cevdet, hakikati saklamaya devam edecek mi?

Vatanım Sensin yine zirvede! 18 Kasım

Vatanım Sensin yine zirvede!

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan’ın yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka ve Hakan Salınmış gibi önemli isimlerin yer aldığı dizisi “Vatanım Sensin” Perşembe akşamı yayınlanan 4. Bölümü ile yine zirveye adını yazdırdı.

Vatanım Sensin 5. Bölüm Yayında! 24 Kasım

Vatanım Sensin 5. Bölüm Yayında!

Vatanım Sensin 5. Bölüm Yayında! Eftalya, Tevfik'i köşeye sıkıştırıyor; hassas noktasından vuruluyor!