Skip to main content
 
Vatanım Sensin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?19 Nisan

Vatanım Sensin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Vatanım Sensin’in 26 Nisan 2018 Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Türk Ordusu’nu iki cephede savaşmaya zorlayan Yunan Kumandanı Filippos, planının başarılı bir şekilde ilerlediğini söylüyor; Cevdet duydukları karşısında büyük bir şok yaşıyor! Vatanım Sensin 53. Bölümde Milli Mücadele, Türk Ordusu için nasıl sonuçlanacak? Cevdet, Filippos’u engelleyebilecek mi?

Vatanım Sensin 52. Bölümde Cevdet, intikamını alabilecek mi? Vatanım Sensin 53. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?12 Nisan

Vatanım Sensin 52. Bölümde Cevdet, intikamını alabilecek mi? Vatanım Sensin 53. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 12 Nisan 2018 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Cevdet, kızı Hilal’in felç kalmasına sebep olan suçlunun peşine düşüyor; olayın arkasındaki kişilerin maskesini düşürmeye çalışıyor!

Vatanım Sensin 51. Bölümde Hilal'in ölüm kalım savaşı herkesi perişan ediyor! Vatanım Sensin 52. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?05 Nisan

Vatanım Sensin 51. Bölümde Hilal'in ölüm kalım savaşı herkesi perişan ediyor! Vatanım Sensin 52. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 5 Nisan 2018 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde vurulan Hilal, hastanede yaşam savaşı veriyor; Yunan Adonis onu öldürebilmek için doğru zamanı bekliyor!

Vatanım Sensin 50. Bölümde Türkler için taarruz zamanı! Vatanım Sensin 51. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?29 Mart

Vatanım Sensin 50. Bölümde Türkler için taarruz zamanı! Vatanım Sensin 51. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 29 Mart 2018 Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümünde Türk Ordusu’nun aldığı zaferler, Yunanların geri çekilmek için hareket etmelerine sebep olur. Yangın yerine dönüşen İzmir, herkes için giderek tehlikeli bir yere dönüşürken, Hilal hiç beklemediği bir anda sokak ortasında büyük bir felaketin eşiğine gelir.

Kral Konstantin ile Kraliçe Sofia, İzmir'e geliyor!28 Mart

Kral Konstantin ile Kraliçe Sofia, İzmir'e geliyor!

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel yaptığı, her perşembe akşamı beğeni ile izlenen dizisi Vatanım Sensin’in kadrosuna İpek Tenolcay ve Umut Karadağ konuk oyuncu olarak dahil oldu. Dizide Umut Karadağ Kral Konstantin, İpek Tenolcay ise Kraliçe Sofia’ya hayat veriyor.

Vatanım Sensin 49. Bölümde İzmir için kritik oylama nasıl sonuçlanacak? Vatanım Sensin 50. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?22 Mart

Vatanım Sensin 49. Bölümde İzmir için kritik oylama nasıl sonuçlanacak? Vatanım Sensin 50. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 22 Mart 2018 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde İzmir’in hangi tarafta kalacağına dair oylama için ilk adım atılıyor. Yunan Kumandanı Filippos, Türk halkını baskılarla yıldırmaya çalışırken, Mehmet Akif önderliğinde Türk halkı tek yumruk olarak kalmayı başarıyor.

Ahmet Rıfat Şungar, Vecihi Hürkuş oldu!21 Mart

Ahmet Rıfat Şungar, Vecihi Hürkuş oldu!

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel yaptığı, her Perşembe akşamı beğeni ile izlenen dizisi Vatanım Sensin’in kadrosuna Ahmet Rıfat Şungar dahil oldu. Başarılı oyuncu dizide Vecihi Hürkuş karakterini canlandıracak.

Vatanım Sensin 48. Bölümde Leon, Cevdet’i öldürecek mi? Vatanım Sensin 49. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?15 Mart

Vatanım Sensin 48. Bölümde Leon, Cevdet’i öldürecek mi? Vatanım Sensin 49. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 15 Mart 2018 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Cevdet’in kuvvacı olduğunu anlayan Leon, onunla yüzleşiyor ve silahını çekiyor! Cevdet ise hakikati açıklıyor ve birlikte omuz omuza savaşmayı teklif ediyor! Leon, babası Vasili’nin katili olarak gördüğü Cevdet’i affedebilecek mi?

Tolga Tekin, Mehmet Akif Ersoy’a hayat veriyor!13 Mart

Tolga Tekin, Mehmet Akif Ersoy’a hayat veriyor!

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel'in yaptığı, her perşembe akşamı beğeni ile izlenen dizisi Vatanım Sensin’in kadrosuna Tolga Tekin konuk oyuncu olarak dahil oldu. Ünlü oyuncu dizide Mehmet Akif Ersoy’a hayat verecek.

Vatanım Sensin 47. Bölümde tutuklanan Cevdet, kurtulabilecek mi? Vatanım Sensin 48. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?08 Mart

Vatanım Sensin 47. Bölümde tutuklanan Cevdet, kurtulabilecek mi? Vatanım Sensin 48. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 8 Mart 2018 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Yunan Ordusu tarafından tutuklanan Cevdet, önemli bir sınav vermek zorunda kalır. Ailesi, Cevdet’ten gelecek iyi haberleri beklerken Milli Mücadele’nin gidişatı için mühim kararlar alınacaktır.

Vatanım Sensin 46. Bölümde Cevdet ve ailesi en zor sınavını veriyor! Vatanım Sensin 47. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?22 Şubat

Vatanım Sensin 46. Bölümde Cevdet ve ailesi en zor sınavını veriyor! Vatanım Sensin 47. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin’in 22 Şubat 2018 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Yunan Kumandan Filippos, Dağıstanlı’dan gelen mektupla Cevdet’in Türklere çalıştığını öğrenir. Yunan Ordusu’na karşı yapılan bu ihanet karşısında Filippos, harekete geçiyor; Cevdet zor bir karar vermek zorunda kalıyor!

Hilal ve Leon, “En İyi TV Çifti” anketinde finalde!20 Şubat

Hilal ve Leon, “En İyi TV Çifti” anketinde finalde!

ABD’nin reality show ve magazin kanalı E! Entertainment Television’ın düzenlediği “En iyi TV Çifti” anketinde; Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’in romantik ikilisi Hilal ve Leon bugüne kadar gerçekleşen tüm oylamalardan geçerek finalist oldu. Kanalın internet sitesi www.eonline.com üzerinden yapılan oylama ile 2018’in en iyi televizyon çifti seçilecek.