X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Vatanım Sensin 52. Bölüm

Vurulduktan sonra felç kalan Hilal için yeniden her şeyi değerlendirme zamanıdır. Yunan Kumandanı Filippos ve Yunan albay Adonis’in hedefi olan Hilal, başına gelen olaydan sonra Leon ile ilişkilerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalır. Yaşanan bu hadise, çiftin bir savaşın içinde Türk-Yunan aşkının ne kadar mümkün olabileceği konusunda düşündürmeye başlar.

Cevdet, kızı Hilal’e bunu yapanın peşine düşer. Filippos, Adonis’in hedef haline geleceğinin farkındadır ve ona kaçmadan son bir vazife verir. Cevdet ise Yunan askerleriyle birlikte her yerde Adonis’i aramaya başlar. Cevdet, Adonis’i bulmayı başarır ve bu olayın arkasında kimin olduğunu sorgulamaya başlar.

Öte yandan İstanbul Hükümeti, İsmet Paşa’nın başında olduğu Türk Ordusu’na bir ajan göndermiştir. Bu ajan hem İstanbul Hükümeti hem de Yunanlar için istihbarat toplamaya çalışırken, içlerinde hainin farkında olmayan Türk Ordusu’nu büyük bir tehlike beklemektedir.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
İtilaf Devletleri ajanı İrlandalı Charles, İzmir'e gelmiştir

FRAGMANLAR