X
X

Vatanım Sensin 26. Bölüm

Vatanım Sensin 26. Bölüm izlemek istiyorsanız, tam bölümü burada bulabilirsiniz.

İşte Vatanım Sensin son bölümden tüyolar!

Tevfik'in, Selanik'te kendisine ihanet ettiğini anlayan Cevdet, büyük bir şaşkınlık yaşar. Cevdet'e kardeşim diye seslenen Tevfik, bir haindir. Tevfik'in, Mebus Rıza Bey ile iş birliğine kalkışması ve Misak-ı Milli'de red oyu vereceğinin açıklanması, Cevdet'in sabrının taşmasına sebep olur. Yunan Ordusu adına her ikisini de tutuklamak için harekete geçer. Rıza Bey'in güvenli bir şekilde İstanbul'a gitmesi için yardımcı olan Azize de neler dödüğünü anlayamaz. Cevdet ile yüzleşen Azize, hakikati bildiğini söyler.

İzmir'deki iç isyan herkesin güvenliğini tehlikeye atar. Artık her sokakta bir çatışma vardır. İngiliz Charles Hamilton'ın fitilini ateşlediği bu isyan, halktan bazı kesimlerin altın karşılığında katılımıyla giderek büyümektedir. Yağmalanan dükkanlar, kurşuna dizilen insanlar, şehirdeki kaos kötü sonuçlar doğurur. Yine hedefte olan Yıldız, nasibini alır ve linç edilmeye çalışılır.

Leon'un Yunan Ordusu'na ihaneti, cezalandırılır. İzmir'den kaçmak üzereyken yakalanan Leon için infaz kararı çıkartılır. Vasili'nin desteklediği bu karar, Leon tarafından da anlayışla karşılanır. Yaptıklarının cezasını ödemeye hazır olan Leon, infazını beklemeye başlar. Bu durumu kabullenemeyen Hilal ise, infazı durdurmak için harekete geçer. Leon'a karşı duyduğu aşkı itiraf eden Hilal, kolay kolay ondan vazgeçmeyecektir.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Halide Edip, İzmir'e gelmeyi reddetmiştir

FRAGMANLAR