X
X

Vatanım Sensin 29. Bölüm

Vatanım Sensin 29. Bölüm izlemek istiyorsanız, tam bölümü burada bulabilirsiniz.

İşte Vatanım Sensin son bölümden tüyolar!

Maskesinin düşmesiyle vatan haini olduğu ortaya çıkan Tevfik, köşeye sıkışır. Yörüklere yapılan katliamı kuvvacılar üzerine atmak isteyen Tevfik, hakikatin ortaya çıkmasıyla linç edilmek istenir. Tevfik’in kurtuluş yolu, zevcesi Azize sayesinde olur. Azize’yi kullanarak kaçmayı başaran Tevfik, onun hayatını da tehlikeye atar. Azize’yi kurtarma görevi Cevdet’e düşer ve Tevfik’i yakalamak için büyük uğraş verir.

Tevfik kurtulma yolunun, yurt dışına kaçmak olduğunu bilmektedir. Lakin kaçmadan evvel Cevdet hakkındaki gerçeği de Vasili’ye bizzat söylemek ister. Vasili öğrendiği bu bilgiyle büyük bir şaşkınlık yaşar. Cevdet ile yüzleşmesinde, tüm gerçekler su üstüne çıkar.

Leon ile Vasili’nin görüşmesi ise Leon için büyük bir yıkımla sonlanır. Babası Vasili’den, Hilal ve ailesinin İzmir’i terk edeceğini öğrenen Leon, neye uğradığını şaşırır. Leon’a asıl darbe ise Ali Kemal’den gelir. Ali Kemal ile büyük bir kavgaya tutuşan Leon, Hilal’in arada kalmasına yol açar. Hilal’in vereceği karar ise tarafını belli edecektir.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Eftalya, bir mağaza işletmektedir

FRAGMANLAR