X
X

Vatanım Sensin 29. Bölümde şok final! Vatanım Sensin 30. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

25.05.2017 Perşembe 10:21 (Güncellendi: 18.06.2018 - 09:30)

Vatanım Sensin’in 25 Mayıs Perşembe 2017 akşamı yayınlanan bölümünde Vasili, Cevdet'in kendisine ihanet eden bir vatansever asker olduğunu öğreniyor! En başından beri Mustafa Kemal Paşa ve Türk halkı için bir savaş verdiğini öğrenen Vasili, silahını çekiyor! Vasili, Cevdet'i öldürecek mi? Vatanım Sensin 30. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Yörük çadırlarının yakılmasıyla, Türk halkının katledilmesi tüm İzmir’de yankı bulur. Tevfik’in oyunlarıyla kuvvayı bu katliamdan sorumlu tutmaya çalışması kısa sürer. Zira Cevdet ve Yüzbaşı Yakup’un zekice kurulmuş planı sonucu hakikatin ortaya çıkmasını sağlar. Halkın, Tevfik’in vatan haini olduğunu anlamasıyla Tevfik köşeye sıkışır. Linç edilmek için dört tarafı sarılan Tevfik, Azize’yi kullanarak kaçmayı başarır. Tevfik yolun sonuna geldiğinin farkındadır ve yurt dışına kaçmak için bir hamle yapma niyetindedir. Lakin Tevfik kaçmadan önce, Azize’ye olan zaafını göz ardı edemez ve Cevdet ile bir araya gelmemeleri için onu öldürmeye hazırdır. Azize’yi çocukları ve dahası karnındaki bebekle tehdit eden Tevfik, başarılı olabildi mi? Tevfik, Azize’nin canına kıydı mı? Cevdet, Tevfik’in elinden Azize’yi kurtarabildi mi?

Ali Kemal, Leon’un gerçek vazifesini sorgulamaya başlar. Ona karşı kuşkuları artan Ali Kemal yüzleşme niyetindedir. Ali Kemal’in bu tavrı karşısında ona ters bir duruş sergileyen Leon, büyük kavganın çıkmasına neden olur. Hilal’in tüm engellemeleri boşa çıkar ve ikili arasında çetin bir kavga yaşanır.

Tevfik, dibe çökerken kendisiyle birlikte herkesi de çekmeye çalışır. Cevdet hakkında bildiği hakikati, derhal Vasili ile paylaşır. Eşref Paşa’nın tüm mühimmatı Cevdet’e bıraktığını söyleyen Tevfik, Vasili’nin büyük bir hata yaptığını düşündürür. Cevdet’in yürüttüğü gizli görevin Vasili tarafından öğrenilmesi, Cevdet’i güç bir duruma düşürür. Yunan Ordusu’nda General rütbesine sahip Cevdet’in, Türklere çalıştığını öğrenen Vasili, Cevdet’i cezalandırmaya hazırdır. Vasili, Cevdet’i öldürecek mi? İkili arasındaki yüzleşme nasıl gerçekleşti?

Vasili ile Leon’un bir araya gelmesi, Leon için korkunç bir gerçeği ortaya çıkarır. Hilal ve ailesinin İzmir’I terk edeceğini söyleyen Vasili, Leon’un büyük bir şaşkınlık yaşamasına sebep olur. Üstelik Hilal ve ailesi, bir daha geri gelmemek üzere yola çıkacaklardır.

Vatanım Sensin 30. Bölüm Fragmanındaki sürpriz olay ne? Vasili, Cevdet'i öldürecek mi? Azize ve çocukları infaz edilecek mi?

VATANIM SENSIN VİDEOLARI