X
X

Vatanım Sensin 33. Bölümde Azize, Cevdet ve ailesine kavuşabilecek mi? Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

16.11.2017 Perşembe 10:01 (Güncellendi: 18.06.2018 - 09:30)

Vatanım Sensin’in 16 Kasım 2017 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Azize ailesine kavuşabilmek için yeni bir plan yapmak zorunda kalıyor; Dağıstanlı’nın hedefi Cevdet’i öldürmek oluyor! Hilal ile Leon’un yüzleşmesi ise gizli kalan tüm duyguları ortaya çıkarıyor!

Londra’da gördüğü tedavi sonrası İzmir’e dönen Cevdet, aldığı acı haberle yıkılır. Soluğu ailesinin yanında alan Cevdet, Azize’nin öldüğünü öğrenir. Oysaki hakikat bilinenden farklıdır. Yunan Ordusu tarafından güç duruma düşürülmüş Türk halkına ilaç götürmek için bindiği teknenin devrilmesiyle karaya vuran Azize, Dağıstanlı tarafından zorla tutulur.

Cevdet ile birlikte hareket etmek isteyen Dağıstanlı, bu uğurda ağabeyi Refik Bey’i de öldürür. Yunan Kumandan Filipos’u da öldüreceği sırada Cevdet’in onu kurtarması, Dağıstanlı’yı ihanete uğradığını hissettirir. Dağıstanlı, bu gördükleri karşısında hedef değiştirir ve Cevdet’i öldürmek için harekete geçer. Azize’nin işittiği bu durum, Dağıstanlı’dan kurtularak ailesini koruması gerektiğini hissettirir.

Öte yandan Sevr Antlaşması maddeleri, Anadolu’yu oldukça güç bir duruma getirir. İşgalci devletlerin kirli emelleri karşısında dik durmaya çalışan halk, Mustafa Kemal Paşa ve kurmaylarından bir umut beklemektedir. Leon’un İzmir’e Yunan üniformasıyla geldiğini gören Hilal kahrolur. Lakin kendisine verdiği açelya çiçeği, Hilal için de bir umut olur. Leon’un amacının ne olduğunu merak eden Hilal, ormanda onunla yüzleşme fırsatı yakalar ve aralarındaki hasret son bulur.

Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı yayında!

Leon'un büyük bir planı var! Dağıstanlı'nın yanındaki ajan kim?

VATANIM SENSIN VİDEOLARI